The Informationist

PRIDAŤ PRÍSPEVOK
GejmronCZ

GejmronCZ (hodnotenie, recenzie)

skrblik007

Souhlasím, no a taky rozhodně doufám, že se někam mezi ty Avatary nacpe i naše Bojová Andělka, do který jsem se fakt zamiloval stejně jako do Avatarů. Pokud vím, tak by měli být až další 2 pokračování Ality jestli se jim bude chtít, takže si myslím, že to mezi ty Avatary do 2027 zvládnou natočit. Co se týče tohohle, tak to silně pochybuju, když tu není ani obsazení a ostatní informace. No a hlavně, když tu vidím 1. koment v této sekci z roku 2013. Asi to jednou natočí, ale kdy? To už je záhada.

na príspevok reagoval Metal Lord

Kelly2502

Kelly2502 (hodnotenie, recenzie)

Bože toto by som tak veľmi rád videl v podaní Jamesa Camerona :/ Radšej ako Avatara :/

skrblik007

skrblik007 (hodnotenie, recenzie)

To tedy vidím dost skepticky. Myslím, že můžeme datum umazat. A Jim rozhodně v následujících letech (do roku 20) nic kromě Avatarů (a možná Battle Angela) točit nebude.

na príspevok reagoval GejmronCZ

noctambule

noctambule (hodnotenie, recenzie)

skipercak

Adaptace stejnojmenné knížky od Taylor Stevens, u nás vyšla jako Lovkyně informací. Ve zkratce: Hlavní hrdinka Vanessa je specialistka na vyhledávání tajných informací. Ropný magnát si ji najme, aby našla jeho adoptivní dceru, která se před lety ztratila v Africe, tam dostihne Vanessu i vlastní minulost...