Yuan lai shi mei nan

• USA Fabulous Boys
všetky plagáty

Aby sestra Gemma, budoucí jeptiška, pomohla svému bratrovi dvojčeti Gao Mei Nanovi, v přestrojení za něj se stane členem populární skupiny A.N.Jell. Bohužel hlavní zpěvák Tai Jing na ni není nejmilejší, ale se dvěma dalšími členy Jeremym a Xin Yuem vychází dobře. Jak dlouho dokáže „Mei Nan“ skrývat před ostatními své tajemství? (andiek05)

Zíza

Korejská verze v bleděmodrém. Jen s o něco lepší kiss scénou(ami) a Jiro Wang hlavního hrdinu zobrazil trošku jinak (asi za to mohou jeho gesta) a pro mě o něco lépe (ačkoliv Jang Geun Suk je v téhle roli boží, herecky je trochu jinde). Hlavní herečce chvilku trvalo, než se konečně dokázala do toho svého hraní trochu opřít, ale ke konci bylo vidět zlepšení. Ze začátku mě to moc nenadchlo, ale postupem času jsme si to docela oblíbila. I když OST mě moc nenadchlo a to je škoda, protože vždyť je to seriál, kde středobod je hudební skupina (v tomto bodě upřednostňuji jak korejskou, tak i japonskou verzi). Lepší 3*. Přeloženo. ()

Moiraine

FB se mi líbí rozhodně víc, než japonská verze, ale ani tak se k You're Beautiful ani neblíží. Mám sice pocit, že co se týče příběhu, tak jsou tu určité okamžiky lépe zpracované, ale to kouzlo, jaké mělo YB, tu prostě není. YB pro mě není romantickým příběhem, ale čistou komedií. Nevím, jestli prostě nechápu tchajvanský humor, ale tady to komedie zase tolik nebyla a přiznejme si, pokud se odebere komediální část, tak samotný příběh zas takový zázrak není. Líbilo se mi, že to nebylo úplně jak přes kopírák, takže někdy po druhém třetím dílu jsem přestala tak moc srovnávat, ale i tak zamrzí, když chyběly moje oblíbené scény. Chvíli jsem uvažovala i nad 4*, ale konec se tak neuvěřitelně vlekl, že poslední díl jsem najednou prostě nedala. ()

Isabella.M

Možno som nemala práve správnu náladu, ale vôbec ma to nechytilo. Zrejme nebudem veľmi na "crossdressing" žáner. Hlavná herečka mi po čase začala liezť na nervy s tým svojím "tlačením na nos" a hlavne tými sebaspytujúcimi otázkami hodnými 2. triedy na základke. Hlavný párik ma tiež nejako nezobral, Jiro Wang mi už v roli háklivej superstar príde asi trošku otrepaný. Seriál som popreskakovala, ako to len šlo. Nevidela som kórejskú verziu, neporovnávam. ()