Škoda lásky - Série 2 (2014) (séria)

Miška je kouzelná (S02E03)

(epizóda)

Souboj dvou žen různých generací. Nastávající manželka a pubertální dcera soupeří o přízeň jednoho muže. A vyhrává nikoliv ta silnější, ale ta, která má drsnější metody. Která to asi bude? (Česká televize)

Šimpy

Issovou nesnáším. Na její hlas jsem alergickej, ale když jí ta dcerunka foukala kouře do obličeje, tak jsem ji fandil. Já bych tomu fakanovi vrazil takovejch pár facek, že by druhou chytla o zeď. ()

ostravak30

Boj s dcerou o chlapa. Dokážu se vžít do zoufalství ženy, která se snaží být dobrou partnerkou svému chlapovi, zároveň ale musí zvládnout zaujmout pubertální dceru. A je jasné, že děti vždy vyhrávají. Tedy pokud neudělají opravdu velkou chybu. Julia Issa je ještě nevyhraná, třeba z ní časem bude skvělá herečka. Stanislav Majer zase neměl moc co hrát. Zaujala jen Martha Issová. Pravdou je, že tvůrci mohli ten souboj udělat minimálně zajímavější, zde se jedná spíše o banální situace, tedy až do té poslední. ()

otík

Miška byla opravdu "kouzelná" - začalo to uvolněným kolem na kole, pokračovalo rozbitou vázou a končilo užitím jedu na krysy. Mladá děvčica byla opravdu k zabití, naštěstí zkušená dobrodinka Martha to zvládla a NEZABILA ji. Pěkný, poklidný a normální příběh jedné možná budoucí rodinky. ()