Škoda lásky - Série 1 (2013) (séria)

S jedním uchem na veselo (S01E12)

(epizóda)

Hořká komedie z prostředí základní školy. Postavy a atmosféry typické pro autora a jeho dvorního scenáristu. Parta mládeže nacvičuje divadelní představení pro mladší spolužáky. Může mít třináctiletý kluk z divadelního kroužku takovou kliku, že se do něj zamiluje hvězda školy, o dva roky straší Lucie? Vše se mu vyjasní až při návštěvě u jejího otce. (Česká televize)

Cesty timem

"Co bylo bylo, pane Stránský, teď jsem tady já takže žádný obavy. Očkovací průkaz mám v pořádku a za pár let dostanu občanku, pak už všechno půjde ráz na ráz podle mejch a vašich představ"... Takové z dnešního pohledu nadčasové hlášky a situace mne baví. Škoda lásky je v každém věku, roku..., ale očkovací průkaz koukám asi už také. ()

ostravak30

Naprosto banální příběh, u kterého už při první větě otce bylo jasné, že tady něco nesedí. A kdo zná více povídek z cyklu Škoda lásky, tak mu to bylo jasné hned při pozvání. Každopádně herecké výkony byly slabé, ale to těžko vyčítat nevyhraným a nezkušeným hercům, kdo by z nás podal v jejich věku lepší výkon. Horší je fakt, že v jeho věku jsem byl bohužel stejně natvrdlý. ()