Twisted

Dráma / Mysteriózny / Thriller
USA, (2013–2014), 13 h 42 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvorcovia:

Adam Milch

Hudba:

Gabriel Mann

Avan Jogia, Maddie Hasson, Ashton Moio, Kimberly Quinn, Kylie Bunbury, Denise Richards, Sam Robards, Aaron Hill, Grey Damon, Jamila Velazquez, Kathy Najimy (viac)

Gogo333

Další zbytečný teen drama. Děti toho herecky moc nepochytili. Nic zajimavýho se tam po většinu času neděje a je to dost nuda. Jestli chcete podobné téma radši sáhněte po PLL. Po 4 dílech končím. 35% ()

Lama.Lama

V podstatě je to PLL, kde hlavním lákadlem je Avan a v drobet vedlejší roli Grey Damon. Nic extra, jen zabíječ času na léto, než začnout nové řady dobrých seriálů. ()

danielosbourne

Po dvou epizodách zatím pěkná podívaná. Má to náznaky PPL, jak už se tu několikrát zmínilo, ale tohle jak se zdá půjde trochu jiným směrem. Pro mě tenhle seriál trochu soupeří se seriálem "Hemlock grove", který má podobnou zápletku, ale je říznutej fantasy postavami. Twisted jde prozatím spíš na reálnou notu a to se mi zamlouvá o mnoho víc. ()

Brody01

Hodnotím po prvých dvoch častiach, ktoré som videl a tie na mňa urobili celkom dobrý dojem aj keď to určite nebolo super, súhlasím s iným kto tu už písal, že je divné obnoviť priateľstvo s vrahom za jeden deň ale to by sa dalo prehliadnuť. Prvá časť bola dobrá, no pri druhej som sa už začínal trochu nudiť a pozeral som kedy to skončí. Oceňujem ale fajn obsadenie postáv a celkom zaujímavý dej. ()