Reklama

Reklama

Twisted

(seriál)
všetky plagáty
Dráma / Mysteriózny / Thriller
USA, (2013–2014), 13 h 42 min (Minutáž: 42–44 min)

Epizódy(19)

Recenzie (5)

Lama.Lama 

všetky recenzie užívateľa

V podstatě je to PLL, kde hlavním lákadlem je Avan a v drobet vedlejší roli Grey Damon. Nic extra, jen zabíječ času na léto, než začnout nové řady dobrých seriálů. ()

danielosbourne 

všetky recenzie užívateľa

Po dvou epizodách zatím pěkná podívaná. Má to náznaky PPL, jak už se tu několikrát zmínilo, ale tohle jak se zdá půjde trochu jiným směrem. Pro mě tenhle seriál trochu soupeří se seriálem "Hemlock grove", který má podobnou zápletku, ale je říznutej fantasy postavami. Twisted jde prozatím spíš na reálnou notu a to se mi zamlouvá o mnoho víc. ()

Reklama

Gogo333 

všetky recenzie užívateľa

Další zbytečný teen drama. Děti toho herecky moc nepochytili. Nic zajimavýho se tam po většinu času neděje a je to dost nuda. Jestli chcete podobné téma radši sáhněte po PLL. Po 4 dílech končím. 35% ()

Brody01 

všetky recenzie užívateľa

Hodnotím po prvých dvoch častiach, ktoré som videl a tie na mňa urobili celkom dobrý dojem aj keď to určite nebolo super, súhlasím s iným kto tu už písal, že je divné obnoviť priateľstvo s vrahom za jeden deň ale to by sa dalo prehliadnuť. Prvá časť bola dobrá, no pri druhej som sa už začínal trochu nudiť a pozeral som kedy to skončí. Oceňujem ale fajn obsadenie postáv a celkom zaujímavý dej. ()

Galéria (127)

Reklama

Reklama