Welcome to Willits

• Veľká Británia Alien Hunter

Partia kamarátov sa vyberie kempovať do blízkosti malého mestečka Willits, ktoré je známe tým, že sa v ňom, bez stopy, stratilo viacero osôb. Miestny predavač im odporúči, aby si kempovanie rozmysleli, pretože všetky zmiznutia má na svedomí obrovský Sasquatch. Mladíci jeho radu však neposlúchnu a do lesa sa i tak vyberú. Tu na nich čaká najhoršia noc ich života. (Marceloo)

kaylin

„Welcome to Willits“ je klasický levný snímek, který sice měl dost prostředků na to, aby se zde objevila nějaká známá tvář a dokonce i dobré masky, ale už nebylo dostatek schopností k tomu, aby se natočil film, který by byl schopný diváky zaujmout. Je to spíše taková jednoduchá přehlídka násilí, která ale nechce být vyloženě krutá, sem tam se snaží odlehčit dění humorem. ()

Corpsegrinder odpad!

Říkal jsem si že v poslední době koukám na až moc dobrejch filmů a tak jsem to chtěl vyvážit nějakou sračkou, načež se nabídlo tohle. Naposled jsem s Dolphem viděl Don't Kill It což byl absolutní shit, oproti tomuhle to ovšem byl hotovej Citizen Kane. Welcome To Willits je srandovní v tom, že mě to donutilo vypnout film ještě předtim než se Dolph ukáže doopravdy na scéně, to jest cca 30 minut po začátku filmu, což mi říká že v tom filmu asi stejně moc nehraje. Už od začátku jsem sral smíchy z dialogů který musel napsat nějakej blázen. Nejen že si zde lidi odpovídaj na uplně jiný věci než na který jsou tázaný, navíc říkaj tak šílený věci že z toho je skoro nechtěná komedie (URČITĚ TO BYL SASKVAČ ne byli to mimozemšťani DÁ SI NĚKDO KRADENÝ VÍNO?). Co mě neuvěřitelně sralo byla glorifikace feťáků a podobný špíny, těch prvních pár minut má takovej ten klasicky ubohej feťáckej podtón kde se brečí nad tim že je to ilegální a podobně. Uplně nejvíc mě ale pobavilo hodnocení některejch lidí tady který tenhle film hodnotí uplně stejným počtem hvězd jako nedávnej Annihilation což musí bejt už nějaká mozková vada nebo nevim. A toho "zvučnýho hereckýho obsazení" jsem si teda nevšiml, pokud se tim nemyslí Dolph Lundgren skoro 30 let hrající v evropskejch nízkorozpočtovejch sračkách a nebo ten Zac Efron z výprodeje. Samozřejmě komentář s největším hodnocením zde má taky nejvíc hrubek :)) ()

Marceloo

Partia kamarátov sa vyberie kempovať v blízkosti malého mestečka Willits, ktoré je známe tým, že sa v tejto oblasti bez stopy stratilo viacero osôb. Miestny predavač im poradí, že by si kempovanie mali rozmyslieť, pretože všetky zmiznutia má na svedomí obrovský Sasquatch. Mladíci jeho radu neposlúchnu a vyberú sa do lesa, kde na nich čaká najhoršia noc ich života. - Mám z toho pocit, že tvorcovia Ryanovci majú bohatého tatka, ktorý im poskytol prostriedky na získanie zvučného hereckého obsadenia, ale aj keď majú peniaze, talent určite nemajú. Je to hrozne zrežírované, napísané a zostrihané a už od prvých minút sa v tom človek úplne stratí. Námet je zaujímavý, praktické efekty a masky sú podarené, ale nanešťastie ich je málo a lesné prostredie tomu dodáva trochu atmosféry, takže ma dosť mrzí, že to celé dopadlo tak, ako to dopadlo, pretože to malo ovela vyšší potenciál. + herec z Don't Kill It a Sharknado 5: Global Swarming + herečka z Dark Was the Night + herec z Shut In a Jack Goes Home + herec z Fear Clinic + herec z Don't Hang Up + herec z The Boy a Fender Bender + herečka z The Bay a 3 Headed Shark Attack + herec z Jack Goes Home ()

Rominator

Z příběhu Welcome to Willits (2016) se nedá prozradit skoro nic, protože by to byl jeden velký spoiler. Dolph Lundgren, Shad Gaspard a Serge Levin ve filmu v podstatě nehrají, protože se objeví pouze v několika scénách z show FISTS OF JUSTICE, která beží na televizní obrazovce. Celkem jde asi o nějaké tři minuty. V UK film vyšel na DVD pod názvem Alien Hunter a má délku 84 minut. Pro Lundgrenovy fanoušky je tento kousek absolutní ztráta času a Dolph na plakátě funguje pouze jako lákadlo. ()

Campbell

Takže Lundgren tu hraje zhruba tak 5 minut a hraje jakože v seriálu. Nedává to smysl? To nevadí myslím že si tím tvůrci hlavu nepáraly. Nicméně jsem se celkem bavil. Film o týpkovy co ve všech vidí mimozemšťany? Proč ne. Škoda že ačkoliv se film odehrával v lesích, tvůrci nebyly schopni udělat, jakoukoliv atmosféru. Pro mě je to průmerná bejkovina s ne tak špatnýma hercema.(Culkin hraje jakéhosi hipíka a celkem to sedí), ale režisér udělal pár divných nápadů které ve výsledku nedávali smysl. Pro mě průměr. ()