Prvých 100 - Série 4

(séria)
USA, 2017, 9 h 7 min (Minutáž: 41–43 min)

Necrotongue

K mému vlastnímu překvapení se výsledný průměr hodnocení vyšplhal na celou jednu hvězdičku, což mě docela trápí, protože závěrečná epizoda byla opravdu výblitkem těch nejhorších nelogičností a stupidit. A to už je teď jasné, že další podobná nálož na mě čeká s příchodem příští sezóny. Trochu mě mrzí, že se mi ze seriálu vytratil humor, ty totální nesmysly v ději mě ještě před nedávnem dokázaly rozesmát, ale s jejich opakováním stále dokola se staly jen otravnými. Ale nevadí, stejně jako T-700 a jeho zdejší vývojový stupeň Octavia i já hrdě prohlašuji: "I´ll be back!" ()

Likan7

Poprvé znatelný "znatelný ústup ze slávy". Nemám problém se scénáristickými faily a logickými chybami, když mě seriál dokáže bavit. Jsem jeden z mála, kdo si užil Ztraceni i v posledních sezónách, ale čtyřka nemá nic moc co nabídnout. Věčný boj o moc mezi klany se už pomalu zajídá a řešení apokalypsy jsem doufal, že bude mnohem zajímavější. Doufám, že pětka ukáže alespoň trochu posun v příběhu, závěr tomu nasvědčuje. ()

Kritik.

V tejto sérii som si definitívne začal priať smrť všetkých hlavných líderských postáv - tých akože "našich" nebešťanov z vesmíru. Kedy si fanúšikovia (v realite) a všetky postavy (v seriáli) konečne uvedomia, že ich samozvaní pseudo-vodcovia sú malé deti, ktoré sa len robia dôležitými? Počas celého seriálu robia len samé nelogické a nesprávne rozhodnutia, a následne nás skúšajú presviedčať že museli. Spoiler: Správny vodca obetuje a nechá ožiariť seba a nebude robiť testy na iných. Seriál padol na dno. ()

TheSpearCZ

Čtvrtá série se mi líbila daleko více než série předchozí a asi až na dva díly byla každá epizoda velice napínavá, kde ani zvraty nechyběly a byla to celkově super podívaná a příjemné překvapení. Poslední časový skok na konci série mě překvapil, ale chápu, že potřebovali naladit na další sérii, což se jim sakra povedlo! 4. série - 95% ()

mirra_cze

Tato sezona je opravdu nejslabší. Tvůrci by se měli konečně oprostit od schématu "problém > nucená spolupráce s Grounders > něco na spolupráci s Grounders se podělá > souboj na život a na smrt s Grounders > cliffhanger na další sezonu". Doufám, že pátá sezona přijde s něčím novým, jinak to opravdu mohou zabalit. ()