Komedie Diagnóza žárlivost vypráví příběh Charlieho Darbyho (Matt LeBlanc ze seriálu Přátelé), muže, který má všechno, co si jen může přát: skvělou práci ředitele základní školy, chápající přátele a úžasný život. Jediná věc, která mu chybí, je láska. Pokaždé, když se zamiluje do nějaké dívky, dochází totiž v jeho mozku k patologickým chemickým změnám a on duševně onemocní. Bohužel i ve chvíli, kdy potká bývalou tanečnici Molly Kingstonovou (Ali Larterová), která by pro něj mohla být ta pravá, opět čelí své diagnóze. S pomocí kamaráda Jasona (Adam Rodriguez) a pošetilých rad šíleného souseda Lestera (Chevy Chase), musí Charlie překonat svou psychózu a nepropást šanci na pravou lásku. (Cinemax)

kaylin

Nějaké body alespoň za toho Matta LeBlanca, kterého mám prostě od "Přátel" rád a přeji mu, ať je vidět co nejvíc. Jinak je tohle ale klasicky strašná romantická komedie, která má chvílemi tak blbé scény, že se mi tomu ani nechtělo věřit. A to z nich Matt ještě vychází celkem dobře. Alespoň ta Ali to trochu rozzářila. ()

Jara.Cimrman.jr

"Jasně, jedu na kolo s recepčním. - Já si půjdu zaplavat se služebnou." V ženských náznacích se příliš nevyznám, ale proti panu řediteli Darbymu v nich umím číst naprosto dokonale. Jenže žárlivost je mrcha a zatemňuje mozek až tak, že vytváří ze spolužáků souložáky. Jsem si takřka jist tím, že to mělo být vtipné a taky jsem si naprosto jist tím, že to vtipné nebylo. A nyní mne omluvte, protože já vůbec nežárlím a manželce šmíruju mobil, mail, facebook, a kabelku jenom proto, aby nemohla tvrdit, že si jí nevšímám. ()

Bukk

Matt je pašák a být blázen mu sedí. Taková jednohubka, která hodně lidem ukáže, na co se příště vymluvit. Řvát smíchem není prioritou, rozhodně tomu nechybí lehkost a taková ta barevnost, která vesměs podtrhuje to vyznění a že se tady na drama opravdu nehraje. A Love actually moment? Hezká vzpomínka. ()

Aljak

Ten žiarlivostný charakter filmu so starým mládencom v hlavnej úlohe bol skvelý, no oveľa radšej by som bol, keby to bolo podané skôr nejakou dramatickejšou formou a nie touto komediálnou, ktorá tomu konceptu až tak moc nesvedčala. Navyše, "Joey" (teda Matt LeBlanc) si mohol kľudne zafarbiť vlasy, lebo s tou šedivou hrivou mi prišiel fakt hrozne starý (pritom vzhľadovo ešte nie je na tom tak, aby hral kadejakých päťdesiatnikov). Myslím si, že po scenáristickej stránke to bolo celkom podarené, no celkový dojem je niekde na hranici priemeru. Základ bol skvelý, ale tá forma to ťahala výrazne dole! ()

Lacike

Tuctova romantika, ktoru akotak do priemeru vytiahli herci. Matt LeBlanc tu hra prakticky znova Joeyho. Akurat je v ulohe riaditela skoly trochu serioznejsi, (co som mu ani na sekundu neveril) ale postupe ako zacne ziarlit, tak sa stava znovu starym blaznivym Joeym. Ali Larter mi nie je nejak extra sympaticka, ale tentokrat bola prakvapivo roztomila. A zvysok nestoji za rec. Je to taka jednohubka, ktoru ma zmysel vidiet len ak mate radi hercov v hlavnych ulohach. ()