Presťahovať sa k rodičom po rozvode je v poriadku. Nie je to predsa na večnosť. Aj keď vaša matka je šialená, je to stále v poriadku, lebo je to všetko iba dočasné. Keď si však po roku uvedomíte, že váš život sa nepohol ani o krok a vy stále bývate v byte u rodičov, niekde sa stala vážna chyba...
Polly je slobodná matka, ktorá sa po rozvode spolu s dcérou Natalie presťahovala k rodičom. Jej matka Elaine a otec Max sú, na rozdiel od svojej dcéry, plní života. Navyše sa ich názory líšia, ako len môžu. Polly je väčšinu času podráždená, no jej rodičia sú stále veselí. Má konzervatívne názory ohľadom vzťahov a rodičia si užívajú aktívny sexuálny život.
Napriek tomu, že sa snaží, aby mala jej dcéra skvelý život, musí najskôr začať žiť ten svoj. S výchovou dcéry jej preto začne pomáhať kamarát Gregg. Nebude to prechádzka ružovou záhradou, avšak Polly je konečne odhodlaná vykročiť do nového života. (oficiálny text distribútora)

Destinytte

Sarah Chalke je prostě určená k tomu, aby dělala humor. :) Seriál sice není žádnej velkej hit, není moc známý, ale jako odpočinková kravinková komedie poslouží kvalitně. Řekla bych, že je na csfd mírně podhodnocen. ()

MoiJe

Pilot: Chalke vo svojej klasickej polohe (Scrubs, HIMYM) ako quirky rozvedená mama malého dievčaťa, práve nasťahovaná spať k mame (Perkins) a jej frajerovi, ktorí sú sexuálně veľmi otvorení a obecne tak nejak hippie. A ešte sa okolo obšmŕda nemenej nezodpovedný ex. Na mňa všetci pôsobia tak akurát otravne, takže ďalej nesledujem. ()

ABLABLABLA odpad!

Po prvním díle: Tak rozhodně mě nezklamal. To, co jsem viděla v promu tu bylo a mnohem více. Sešla se tu partička příjemných herců ztvárňujících střelené postavy a já doufám, že s nimi prožiju několik milých a zábavných dílů. Už teď je mi ale jasné, že mou oblíbenou postavou bude Max. Hodnocení přidám, jak je mým zvykem, až po 4. díle, protože možná ze mě právě teď mluvilo jen mé nadšení. Ale zatím to vidím na slušné 3* možná více. 4. díl: No takže trochu zklamání, pilotní díl byl zajímavý, ale potom už to nabralo nudný spád neboli totální pád max. k 1* až odpadu. A popravdě asi přestávám sledovat, protože nepotřebuju ztratit 20 minut týdně díváním se na odpadový seriál. ()

BaHa

Pilot byl zábavný, Chalke opět tak jak ji známe ze Scrubs. Nejlepší postava bezpochyby Max. Hodnotit po prvních dvou dílech byly by to i čtyři. Třetí a čtvrtý díl se dost rapidně zkouzly v kvalitě, což hádám je důvod tolika nízkých hodnocení a zrušení seriálu. Což je škoda, protože zbytek odvysílaných dílů se drží na celkem milé kvalitě. ()

• V 12. epizóde sa Max (Brad Garrett) a Julian (Jon Dore) snažia postaviť domček na hranie pre Natalie (Rachel Eggleston), avšak presne v tomto domčeku už v 7. epizóde žil Julian, keď chcel ušetriť peniaze. (Fanita)
  • V poslednej epizóde spomína Julian (Jon Dore) Olíviu (Danneel Ackles) ako svoju priateľku, s ktorou sa však v ôsmej časti rozišiel. (Fanita)