Iron Man: Vzestup techniky

• Japonsko Iron Man: Rise of Technovore (viac)

Technologický terorista Iron Mana falešně obviní. Ten uprchne, aby své jméno očistil. (Filmbox)

Spiker01

Marvel dělá chybu, že nechává animáky v rukách Asiatů. Animace je naprosto příšerná, barvy jsou takové vyblité a když to přirovnám třeba k prvnímu Toy Story, tak jsou na tom hračky líp. Příběh je však docela v pohodě. Jakmile jsem si alespoň trošku zvykl na tu mnou nenáviděnou anime mangu, tak jsem začal více sledovat jednotlivé charaktery a dějové zvraty.. Jinak celkem příjemná podívaná...70% ()

SaNcHeZ_cz

Tak takhle teda ne. Nejen, že Tonymu prostě tahle animace, stejně jako v případě téměř všech Marvel Anime, jednoduše nesedí, Rise of Technovore je poměrně nudnou a nezajímavou animovanou odnoží, která kromě účasti části Avengers a Punishera nic moc velkého nepředvede. Potenciál by tu ale byl. ()

kaylin

Marvelovští hrdinové v japonském akčním anime stylu, ale přesto s tupými dialogy a špatnou zápletkou, která se sice tváří dynamicky a skvěle, ale přitom je to jen další variace na "Extremis". Tohle je prostě strašně málo. Navíc té akce je někdy až tolik, je nic moc přehledná, že dáte přednost poklidu komiksových okének. ()

Davies182

Doslova pár obstojných akčních scén... a jinak nic. Nuda a šeď. Co navíc, tenhle Iron Man hloupě vykrádá sám sebe, a to když pracuje s jedním z jeho nejslavnějších příběhů a cpe do něj přepálenou pohádku o zlých nanotechnologiích. A co mělo jako znamenat to okaté obšlehávání Akiry? Nebo onen pokus o filozofický přesah? Na pěst, vážení. Tohle nezachrání ani část hostujících Avengers s Normanem Reedusem aka Punisherem. Tony Stark jako anime fakt ne, díky. ()

HellFire

Nějaký hloupý scénárista dostal perfektní nápad. Co kdyby Iron Man tři čtvrtě filmu bojoval se svými přáteli? Můžu to proložit rádoby smysluplnými scénami s malým hochem, který kolem sebe háže filozofické hlášky. A nějaký hlupák v Hollywoodu mu na to skočil. Pan scénárista se teď užívá svou jedinou filmovou výplatu. ()