Cililing a pirátska víla

• Česko Zvonilka a piráti (viac)

Ze světa Petra Pana přichází do našich kin snímek Zvonilka a piráti, velkolepé dobrodružství o Zarině, chytré a ambiciozní víle, která je ohromena neuvěřitelnými možnostmi modrého kouzelného prášku. Když se kvůli svým odvážným nápadům dostane do potíží, uteče ze země víl a spojí své síly s piráty, kteří z ní udělají kapitánku své lodi. Zvonilka se společně se svými přáteli musí vydat na dobrodružnou pouť, aby Zarinu našli a společně pak zkřížili meče s bandou pirátů pod vedením plavčíka Jamese, ze kterého se má záhy stát legendární Kapitán Hook. (oficiálny text distribútora)

Mykhaluu

Kdo by to byl řekl, že to bude ještě lepší jízda, než Tajemství křídel, nu asi ten kdo zná piráty! :) Oceňuji nepřepálenou stopáž, kde není prostor pro nudu (radil bych obecně scénáristům a producentům filmů takto natáčet, méně je někdy více). Rozhodně se těším na další shlédnutí, které přijdou... jsem si jistý... :) ()

kingik

Perfektní animovaná podívaná pro ty, kteří chtějí vidět něco originálního ze světa animovaného filmu. Na scénu už po šesté vypochodovala jedna sympatická animovaná postavička jménem Zvonilka, která sice nedostává tolik očekávaného prostoru, jak by se podle názvu filmu dalo předpokládat, ale film od úvodních minut zabaví, a to především malé caparty. Na ně se doslova vyplaví množství atraktivních postaviček, ze kterých je nemožné si nevybrat tu svoji oblíbenou a do konce poutavého dobrodružství jí fandit. Množství originálních motivů je k nepřehlédnutí a dobrodružná cesta nabere rychlost několika námořních uzlů. To vše od počátku nepolevuje. Velmi dobré je výtvarné pojetí. Netvrdím, že se jedná přímo o revoluční animaci, ale ne každý divák touží v kině zkoumat, z jaké že to nejmodernější animované techniky film vzešel a první, co na první pohled upoutá, je líbivá animace. To rozhodně nelze prohlašovat o každém filmu, ale tenhle by mohl bavit i rodičovský doprovod. Piráti, víly, moře a příběh plný fantazie s postavičkami, které si menší divák bude chtít odnést domů. Nejedno dítko bude po cestě z kina žadonit své rodiče, aby mu Zvonilku a spol pořídili do jeho pokojíčku. V tom případě animovaná pohádka zafungovala, jak měla. Mé hodnocení: 60% ()

DaweForeman

Řekl bych, že si to neustále udržuje tu správnou pohádkovost, jako předcházející díly - prostě přeslazený příběh pro děti, ale ostatní taky neurazí jako správná pohodovka. Člověk se sem tam zasměje a samozřejmě tikající krokodýl je nejlepší :D :D. Je vidět, že se to hodně začíná přibližovat příběhem k tomu Petrovi Panovi, kdy zde můžeme konečně vidět začátek určitého nejmenovaného kapitána. Jako obvykle je zde i zajímavý soundtrack a animace je radost pohledět. Samozřejmě nejlepší je kouzelný konec na tom hřišti. Navíc se tu člověk dočká i nějaké te akce, která není vůbec kýčovitá. ()

kenkaku odpad!

Přemýšlím jak je to dlouho co jsem viděl něco takhle příšerného... Ani se nebudu pozastavovat nad neskutečně zavádějícím názvem, pozastavím se nad tím pro koho sakra tohle mělo být. Pro kluky určitě ne. Pro lidi s mozkem taky ne... že by pro holky??? Ne! Už to mám. Pro blondýny. Tupě se chovající mrňavé poletuchy, logika zadupaná do země, utrpení nejhrubšího zrna. Ukazovat tohle dětem by mělo být trestné. Tedy krom malých blond holčiček (oblečených za princezny)... U těch to bude považováno za naučné video. ()

ConanVJ

Další Zvonilka nás tentokrát zavede jak název říká za piráty. Je to opět krásné dobrodružství, ve kterém je spousta kouzelných momentů, roztomilých zvířátek a i vtipných situací. V tomto jsou příběhy o Zvonilce vždy srdce chytající. V tomto příběhu není zdaleka hlavní hrdinkou Zvonilka, ale kolektivní spolupráce známých víl, které musí spojit síly, aby se jim podařilo napravit vše tak jak má. Z celého filmu vyzařuje taková milá hravost. Opět zde nenajdeme žádné chmury působící pasáže, vše je natočeno s citem a krásná animace tomu dodává cit pro zahřátí na srdci. Příběh je prostý a bez větších překvapení, u kterého se nebude ani dospělý divák nudit. Já jsem opět spokojený a dávám 100% :) ()

• Malý krokodíl, ktorý sa vo filme vyliahol, je ten istý, ktorý v Petrovi Panovi trápil Kapitána Hooka. Je vidieť, ako krokodíl zhltne hodiny a naháňa Jamesa. (Eeve)