Sakra, kde se tam ten chlap vzal?
Ztřeštěná komedie o jednom ne zcela vydařeném únosu, snobském večírku, urážlivém taxikáři a papouškovi, co nosil smůlu.
David chodí s Paulou, což nerad vidí její otec Larrea, milionář a majitel firmy, v níž David pracuje. Opravdu se ale naštve, až když si s dcerou omylem vymění telefon a dostane se tak k hromadě fotek, které vidět rozhodně nechtěl. Nechá si Davida předvolat na kobereček, na který si vzápětí bezvládně ustele. David vyrazí pro pomoc. Když se do kanceláře vrátí, jeho šéf je svlečený a na tváři má tržnou ránu. Šílený příběh začíná. (dopitak)

dopitak

Velká divočina, ke které jsem se dostal přes svlečené fotky krásky jménem Ursula Corbero. Ona i Clara Lago rozhodně stojí za to. Šílená jízda, ve které krev stříká téměř proudem, plechy aut se bortí a pěveckou hvězdou večera může být někdo opravdu nečekaný. Šílenost, u které jsem se ale na stranu druhou docela dost zasmál, a tak celou tu přeháňku lze docela dobře ustát. Některé momenty jsou opravdu dobře vymyšlené, líbily se mi předbíhačky. ()