Craig Sheffer (One Tree Hill), Dennis Haysbert (24 hodin) a Ernie Hudson (Krotitelé duchů) se představí jako hlavní protagonisté tohoto akčního hororu. Vlkodlačí virus se šíří po New Yorku. Zvrhlý vojenský generál hodlá nákazy zneužít a proměnit nevinné lidi ve vraždící stroje. Dokáže osamocený voják překazit jeho bláznivý plán, než bude příliš pozdě? (Universal Channel)

MM_Ramone

Každý, kto sa rozhodne si pozrieť titul "Vlkodlak: zabijácky vírus" (Battledogs), by si mal byť vedomí toho, že sa jedná o béčkový nízkorozpočtový televízny snímok z produkcie americkej brakovej filmovej spoločnosti The Asylum. Režíroval ho Alexander Yellen, ktorého väčšina filmových výtvorov je na tejto databáze v odpadových farbách. Takže nemajte pred zhliadnutím tohto horroru žiadne prehnane vysoké nároky. Keď sa na to patrične pripravíte, vypnene logické myslenie a kritické hodnotenie technického spracovania, povznesiete sa nad mizerné digitálne efekty, chabé herecké výkony a kostrbatý scenár, tak je možnosť, že sa pri tom trocha aj pobavíte. Ja som vedel do čoho idem a asi hlavne preto som nebol z toho nijak zvlášť pohoršený či sklamaný. Je to typický The Asylum produkt. * ()

Tommassi3

"Podívejme !! Taky jste milovnice psů ??" - "Byla jsem !! Teď mám spíš takové smíšené pocity.." ;) Kdo by to byl ještě nedávno bez ostychu řekl, navíc nahlas a naplno, že se může tvorba Studia Asylum někam posunout ?? Snad jen zarytí optimisté z řad milovníků a uctivačů tvorby nejpokleslejší, asylácké !! Já se žinýrovat nebudu, a tak to řeknu: Může !! Yellen rulez !! Studio Asylum s Alexandrem Yellenem udělalo neskutečně dobrý tah, protože tento původně kameraman dokáže přes všechnu tu cílenou brakovitost naprosté většiny jejich projektů dát svým snímkům alespoň částečně jakýsi punc profesionality, když ta jeho nesmírně výživná éčka alespoň vizuálně až neuvěřitelně rostou, a o tom si Asylum mohlo doposud nechat jen zdát !! ()

AlistairMir

A je to tady dámy a pánové !! Asylum se vrhlo na další monstra a tak po všech možných žralocích a krokosaurech zde máme vlkodlaky. A to ne jen tak ledajaké, ale takové co se dají ochočit a když na ně hezky mluvíte, změní se zpět do lidské podoby. Ještě aby ne, když je krotí sám exkrotitel duchů Ernie Hudson. Kecám ten je naopak věčně vytáčí :-D Bohužel ne všichni dají na sladké řeči a navíc nám zde běhá spousta maníků se samopalama a ty hodlají vlkouše krotit úplně jinak, ale také účinně. Naši chlupáči, ale i tak hrozí, že zamoří město a osud celého světa (rozumějte USA) tak leží v rukách jednoho majora a mohutné verzi prezidenta Obamy a bývalého protivníka Predátora, Billa Duka. K tomu všemu digitální krev, špatné efekty, ale kolem a kolem legrační chlupárna , co si jí jednou pustíte a za deset let dostanete chuť na repete. Hauuu ()

SOLOM.

První známky nervozity jsem zaznamenal již při zjištění, že jde o „TV film“ a ještě k tomu ho natočilo The Asylum. Znám jejich výtvory moc dobře a většinou jde o nehorázné braky, které jsou ovšem občas i celkem zábavné a tak jsem tomu dal šanci. Začínající režisér Alexander Yellen však ukázal, že v sobě alespoň trochu talentu má, což se ovšem o scénáristovi říci nedá. Každopádně velké plus vidím v obsazení celé řady známých herců, kteří asi neměli zrovna do čeho píchnout, nebo se snažili oprášit zašlou slávu. Každopádně tato céčková záležitost místy skutečně nabídla zajímavou podívanou, která si rozhodně zaslouží alespoň nějaké bodové (procentuální) ohodnocení zaslouží. Zas až taková sračka to nebyla. Pro ty co Asylum neznají, to bude asi hodně nerozdýchatelné, ale zasvěcení už vědí, že od nich se málokdy dočkáte nějakých lepších efektů či dobrého scénáře. Takže digitální vlkodlaci byli po všech těch (MEGA)monstrech příjemnou změnou. Tedy rozhodně ne na oko, protože jejich vzhled byl katastrofální, ale jinak se chlapcům tentokrát gore scény docela „povedly“. Za to ve scénáři byly díry jak v ementálu a logika si vzala během natáčení raději dovolenou. Popravdě jediný důvod proč jsem se na to dodíval až do konce, byla Ariana Richards. Tu si jistě ještě pamatujete z Jurského parku. Velice rád bych napsal, že Battledogs mohli vytěžit mnohem více ze svého potenciálu, ale to by museli nějaký mít. Tohle byla jen účelová jednohubka, která chtěla vytřískat nějaké ty peníze, aby mohlo The Asylum rychle natočit zas nějakou jinou hovadinu. 30% ()

Campbell

Docela ucházející vlkodlačina, od které jsem nic nečekal. Přeci jenom jsem věděl od koho to je a taky jsem věděl jaký to nejspíše bude. Nejdříve ale řeknu že mě překvapily herci, ne nehrajou dobře, ale objevý se tu celkem plno známějších béčkových herců, takže i když nehrajou moc dobře tak je radost sledovat Hudsona a Sheffera. Příběh je pitomý a vůbec se mi nelíbilo že vlkodlaci se můžou měnit i když není úplněk. Efekty jsou dost špatné ale aspoň je na co se dívat protože se tu neustále něco děje. Béčková kravina na jedno zkouknutí, když se nic nečeká tak se možná pobavíte. Já se bavil. ()

• Major Hoffman (Craig Sheffer) střílí z uspávací pistole na vlkodlaka, ale zvuk, který vydává při výstřelu, odpovídá zvuku běžné pistole. A když se netrefí, je zřetelně slyšet zvuk kulky, nikoli uspávací šipky dopadající na zeď. (Johnny.ARN)
  • Během bitvy v Central Parku je na jednom z vojáků jasně vidět hák, který ho táhne zpět, když na něj skočí vlkodlak. (Johnny.ARN)
  • Po nárazu do vozu S10 Blazer a poté, co se major (Craig Sheffer) probudí, se z vozu Blazer stane Mercury Mountaineer. (Johnny.ARN)