Bývalý detský herec túži preraziť ako agent detských filmových hviezd. Aby mohol podpísať zmluvu s hollywoodskou hviezdičkou, musí zvládnuť súboje s herečkiným prchkým otcom, intrigujúcim rivalom a kastingovou riaditeľkou, ktorí ním zvysoka pohŕdajú... Howard Holloway (Clark Gregg) je posledný poctivý agent detských filmových hviezd v Hollywoode, ktorého však v súčasnosti opustilo šťastie. Keď objaví úžasne nadanú trinásťročnú Lydiu (Saxon Sharbinová), je pripravený uzavrieť zmluvu svojho života, ktorá by jeho mladú klientku - a po dlhej dobe konečne i jeho samotného - katapultovala na vrchol. S podporou svojej nádhernej novej susedky Marcy (Amanda Peetová) musí zabojovať s herečkiným prchkým a prehnane starostlivým otcom, vyhýbať sa intrigám klebetnej a manipulujúcej producentky Agnes a prekabátiť svojho obzvlášť úlisného protivníka a rivala v branži, Alda (Sam Rockwell). Keď už je len krôčik od splnenia svojho hollywoodskeho sna, ktorý mu celý život unikal, začne pochybovať o tom, či jeho nevinná hviezdička Lydia je skutočne takou, akou sa zdá byť. (TV JOJ)

Johnny.ARN

Okolo komédie to ani len nešlo. Čistokrvná dráma, so všetkými zvratmi a hovnáma. A pritom sa to tak moce, lebo neviete, dlho neviete, čo to chce vlastne byť a kam to chce smerovať. Každý na každého robí kulehy, nikto nehrá čestne a celé to je strašne otravné a zamotané. Len zan ezvyčajnosť a za chutnú blondsku 2 z 5 ()

Sygauras odpad!

Vůbec nechápu v čem přesně to měla být komedie. Od začátku se tam všichni jen hádají a nebo uráží. Nedalo se na to dívat už 20 minut po začátku. ()

mira.l odpad!

Toto pojetí filmového umění o filmovém umění jsem asi jaksi nepochopil. Jediným drobným plusem tak zůstává Amanda Peet. Ale to je dost málo, prostoru tam moc neměla. ()

Slartibarkfast

Nenechte se strhnout známými jmény, jako je Sam Rockwell nebo Amanda Peet v titulcích. Ti tam hrají vesměs pouhé štěky. Nejdůležitější a hlavní role je obsazena samotným režisérem a scénáristou Clarkem Greggem, který se opravdu snažil. Nechutný výlet do zákulisí filmařských praktik při obsazování rolí malých hvězd se mi vůbec nezdálo legrační. Spíš bych to specifikoval jako dramatický příběh ze života, ale rozhodně ne jako komedii. Závěr je malinko předvídatelný, ale možná je to tak lepší. Člověk předpokládá, jak by to mohlo skončit a trochu to tak cítí z celého příběhu. Na konci pak trochu doufá, ale pak alespoň není zklamaný. Mne to tedy nezklamalo. Je to takový hezký smutný příběh s myšlenkou, který rozhodně stojí za povšimnutí. 60% ()

kaylin

Clark Gregg ukazuje, že je nejen zajímavým hercem, ale zvládá i psaní scénářů a režii. Jeho "Trust Me" není velkým filmem, ale díky tomu, že se pozornost soustředí v podstatě jen na jeho postavu a on hraje víc jak snesitelně. Příběh není špatný, naopak má celkem zajímavé finále, i když je celkem očekávané. Malý, dobrý film. ()

• Název filmu se objeví před závěrečnými titulky. (griph)
  • Minimálna mzda štábu bola 8 amerických dolárov na hodinu. (Sufferer)