Príbeh lekárky-genetičky, ktorá si po nepríjemnej autohavárii začne uvedomovať, čo všetko v živote nestihla. Manžel od nej odišiel, dospievajúca dcéra sa rozhoduje pre samostatný život podľa vlastných predstáv a ona zostáva sama so svojou ťažkou, ale potrebnou prácou. (oficiálny text distribútora)

majo25

Novodobá inscenácia, ktorá riešila problémy na prelome dekád, nepôsobí vôbec zle. Spracovanie možno nie je z tých najkvalitnejších, ale samotný scenár a taký ľudský prístup hercov je príjemným oživením, ktorý dokáže pritiahnuť aj dnešného diváka. Z hereckých výkonov sa mi najviac páčila pani Prechovská v jednej z vedľajších rolí. ()

Autogram

Začína sa to autohaváriou, ale to je to najmenšie medzi trápeniami doktorky genetičky s dobrým výkonom Soni Valentovej. V práci ju moria kolegovia, agresívni pacienti a objavia sa silné scény s vážne postihnutými deťmi. Doma zase výčitky matky alebo rozmarné výčiny dcéry, opäť Zuzany Vačkovej na nespoznanie, ktorá sa len tak samoúčelne predviedla v športovom spodnom prádle. Film za tú poldruha hodinku stihol zo života doktorky povedať veľa a nakoniec mám z fimu celkom príjemný pocit, aj keď určite nie nadpriemerný. ()