Výběr nejlepších televizních vystoupení osobností TV Nova. Každý díl tohoto střihového pořadu je věnován jedné konkrétní osobnosti (případně dvojici) TV Nova a je složen z vystoupení této osobnosti vybraných z bohatého archivu zábavy TV Nova. (oficiálny text distribútora)

MM_Ramone odpad!

"Souhvězdí Novy" - Výber najlepších vystúpení známych osobností TV Nova. Ach Bože, to bude niečo príšerné. Niečo hrozne dementné. Že prečo? No pretože česká komerčná televízna stanica Nova za roky svojej pochybnej existencie vyprodukovala nekonečné hodiny trapných, nezábavných, primitívnych a nudných relácií. Takže keď zaloví vo svojom smrdutom, zahnívajúcom archíve tak vyhrabe jedine nejaký neznesiteľne nechutný odpad! ()

OG_Swifty

Asi jsem měl poměrně štěstí, protože jsem viděl díl věnovaný Karlu Černochovi a na tohoto člověka jsem si zrovna velmi rád zavzpomínal.. ()

Paity odpad!

Vítejte v televizním vysílacím pekle, tohel je skutečně to smutné dno. Škoda jen, že v něm měl svou roli můj oblíbenec Karel Šíp. ()

Seven47 odpad!

Úplně nejgeniálnější je, že na tom pořadu je nula originálního materiálu. V podstatě koukáte na sestřih z ostatních pořadů. A ani ta znělka není původní, je to Star Trek: Hluboký Vesmír 9. Prostě maso. ()

DavidAAAA odpad!

Naprosté peklo. Aspoň ten jeden díl, kterej jsem viděl. V jediné scénce stokrát dokola omletá jedna myšlenka, jeden dělá nechápavýho a má to bejt vtipný.. Ještě že to je už historie, ale bohužel to opakujou. ()