Aiura

Zoznámte sa s Kanakou, Saki a Ayuko. Tromi stredoškoláčkami s nulovou motiváciou, ktorých osud sa navzájom prepletie tesne pred začiatkom školského roka na strednej škole. Ich každodenný život prebieha štýlom "čo sa stane, ak sa nič nedeje." (Carol Pifková)

Dragoni

Krátké příběhy tří středoškolaček, které osud svedl dohromady těsně před nástupem do školy a nyní spolu prožívají své volné chvíle. Příběh je na motivy mangy. 30 % ()

Carol Pifková

Taká škoda, že to boli tak krátke epizódy. Kanaka bola fantastická postava s veľkým potenciálom aby si ma získala, čo si vlastne aj získala ale mala tak málo priestoru. No vlastne všetky tri dostali toho priestoru málo. Škoda a ešte raz škoda. Ale zas na druhú stranu mi to celkom dobre padlo, zhliadnuť celú sériu za tak krátky čas. Lepšie 3*... ()

Gogo333

Většinou mě moc tyhle 3 minutový jednohubky neberou, ale tohle docela ušlo. Animace pěkná a občas sem se i pobavil. Určitě řadím k lepšímu průměru mezi jednohubkami. ()

ing.man

Japonské umění minimalismu ve zkratce. I co se humoru týče. Myslím, že tohle málo lidí (vyjma obyvatel země tisíce ostrovů) skutečně docení. ()

cumhead

Občas za nějakou dobu si prostě pustim nějakou Slice of life / komedii jentak na odlehčení od všeho, a jentak jsem narazil na tuhle krátkou show a řekl jsem si proč sakra ne. Aiura je hodně krátký seriál, každá epizoda má 5:30 min i s endingem a openingem. Postavy jsou jednoduché, ale na 3 min epizody to sedí akorát. Po většinu času vlastně nic nedělaj, a celé epizody jsou vlastně jenom komedy sketche. Ale i přesto to byla super podívaná a určitě bych se nezlobil kdyby ztoho bylo plné anime. ()