Mušibugjó

• Japonsko ムシブギョー (viac)
Promo 1
Japonsko, 2013, 9 h 58 min (Minutáž: 23 min)

Promo 1

Gogo333

Trošku mi to přišlo jak parodie na Bleach a OP. Postavy jsou docela nesympatický, souboje jsou o ničem, animace taky nic extra. Tipuji, že anime je spíše pro mladší diváky díky jednoduchosti a barevnosti. Sice jsem to dokoukal, ale pořád jsem čekal kdy se to rozjede a ono nic. Nejlepší epizody byly u začátku, když šli ochránit princeznu. 45% ()

Conspi odpad!

Tohle je tak trestuhodně stupidní, primitivní a patetické, a hlavní hrdina tak neuvěřitelně tupý, tupý a tupý, nezpochybňuji jeho devótní empatii, až se člověk místy od srdce z pln plic zasměje. A když se ke všemu ještě střetne se svým pološíleným, labilním a fyziognomicky defektním otcem s obhroublým slovníkem, který byl v mládí bit přinejmenším po hlavě ocelovou tyčí, netvrdím, že by ostatní seriálové postavy byly z hlediska fyziognomie zcela v pořádku, jenž ho někdy kolem desáté epizody dostává tvrdým, naprosto bezprecedentním tréninkem na úpatí bobtnajícího sopečného kráteru do formy, ba daleko za, chce se člověku plakat, smát se a zase plakat. A k tomu samozřejmě onen pochybný aspekt dalece přehnané hmyzí megalomanie. Šílenost! ()

SonGokussj

Nechápu, jak může mít tato bezmyšlenkovitá věc více jak 30% hodnocení (v této době 63%). Děj je naprosto stupidní, hlavní hrdina leze na nervy už v prvním dílu, ostatní postavy, o nich ani nemluvě, ecchi přehnané, hlavní záporáci strašní a váha lidského života nulová. Episodu za episodou zemře tolik lidí, že by se, alespoň hlavní hrdina, mohl uchechtat k smrti. 1 hvězda za "povedenou" animaci. Jinak bych to nedoporučil nikomu. 20% ()

yenn

V období Edo není dezinsekce žádný med, neboť členovci dorůstají obřích rozměrů a lidé jsou pro ně běžným pokrmem. Proto je zřízena jednotka složená z výjimečných bojovníků, kteří jediní v boji proti této svoloči obstojí. Mladík Džinbé Cukišima by se nesmírně rád zařadil mezi ně. Zvláště když zastupuje svého otce, který byl původně povolán do zbraně, leč nemohl se dostavit kvůli zranění, jež si Džinbé klade za vinu. Byť se zatím hoch nemůže s nejlepšími měřit, splínem se nenechá přemoci a zahání jej deformacemi a okukováním dívčích poprsí. Lze tudíž očekávat, že se přes řadu tuctových soubojů stane uznávaným členem členovcobijců. Kdyby však namísto toho testoval repelenty, případně se věnoval terénní práci v zatopených oblastech, patrně bych s ním vydržel déle než dva díly. 3/10 ()

DaweForeman

Divím se, že jsem to vydržel sledovat až do konce. Zpočátku mě hlavně lákalo to, že jsem si myslel, že to možná bude vtipný a souboje budou pořádný. Vtipnost vyprchá po chvilce a místo toho člověk začne vnímat onu nesnesitelnost hlavního hrdiny, jehož hloupost a ignorance převyšuje všechny meze. V druhém případě - boje - se jim alespoň povedly, kdy se tu nešetří krví. Po určité době to může připadat stereotypní a také závěrečné boje jsou trochu přehnané. Příběh jako takový se vytrácí, protože se zaměřuje spíše na historii jednotlivých postav a jejich pocity, než na nějakou hlavní ucelenou linku. Hlavní smysl činění "hmyzáků", jejich historie a základna tu vůbec není nijak řešena. Navíc se ke konci nakousne spousta dalších otázek, které se nezodpoví. Animace je průměrná a hudba naprosto příšerná. ()