Letectvo marleyské armády napadne Paradis. Eren, spolupracující s Jeageristy, bojuje s Porcovým Čelistním titánem a Reinerovým Obrněným titánem, ovšem čelí drtivé přesile. (mikki089)

Arkanoid

Kvapky na listoch trávy, hustý dážď a krvavý Levi v rukách dlhoročnej kamarátky so šokom v očiach. Vojaci obkľučujú Titana bez pohnutia. Animácia, atmosféra, napätie, hudba a brutalita opäť vo výbornej zmesi. Dej sa spomaľuje pri prílišnom teoretizovaní pôvodnej jednotky Scoutov a dospelých divákov odpudzuje piskľavá dikcia Arminovho herca. ()

Ryuuhei

Rozdělení jedné série na dvě části prostě nebylo fajn - už jen proto, jak moc jsem z děje vypadl. První polovina mě nějak zvlášť nenadchla, o to méně nadšený jsem hned z první epizody té druhé, která diváky hodila rovnou do jádra konfliktu a „aklimatizujte se, jak chcete“. Odkdy jsou navíc titáni spíše ve 3D a ne klasicky animovaní? Pro mě osobně do očí bijící zjištění, byť pojetí této animace není samo o sobě až tolik špatné. Proti mému zmatení ovšem hraje roli fakt, že tu padla zajímavá myšlenka: Co, když Eren vážně není ten zlý a všechno to jen hraje, aby došel úplně jinému cíli? Rád alespoň na tuto otázku obdržím odpověď. Zatím se v dalších epizodách pokusím do toho všeho chaosu soubojů několika titánů trochu dostat. Třeba to bude dobrý závěr této dlouholeté cesty! ()