Kdesi v předaleké galaxii se nachází jistá planeta, která se nazývá Aquafall – planeta vody. Na rozdíl od Země zde však existuje i magie a její obyvatelé se mohou částečně měnit v draky. Jednoho dne však právě na tuto planetu dopadne záhadný meteorit, ze kterého na světlo světa neustále vylézají neznámí vetřelci. Vypadá to, že zkáza původního obyvatelstva je více než jistá. V nedalekém městečku jménem Haruna však žije několik dívek – modrovláska Leviathan, blondýnka Jörmungand a růžovovlasá Bahamut, které možná mají šanci invazi zastavit. Původně se vůbec neznaly. To se ovšem změnilo, když do města zavítala drobná víla Syrop, která o sobě prohlásila, že přišla, aby našla spojence, kteří jí pomohou zastavit nepřátelskou invazi a zbavit jejich planetu vetřelců z vesmíru. (EMIA)

DaweForeman

Celkem příjemné dobrodružné fantasy, kde se utvoří skupinka čtyř holčin, které cestují různě po krajině, snaží se zachránit jednotlivá místa a bojují s návštěvníky z vesmíru v podobě různého hmyzu, který se chce zničit jejich svět. Může to být pro některé celkem slušná oddechovka, ale místy to vysloveně nudí, kdy se tam nic moc neděje. Obecně mi to ale přijde jako vystřižené z nějaké hry, kde se plní různé typické úkoly a postavy se postupně rozvíjí. Jedním z opravdu otravných prvků je neustálé přeměnování, které si mohli autoři odpustit po prvním ukázání zjednodušeným probliknutím na hotovou podobu. Postavy jsou celkem příjemné, i když mají své mouchy a příběh celkem slušně plyne, kdy to má určité zakončení s možností dalšího pokračování, které může vydat na několik dalších desítek či stovek dílů. Po animační stránce je to trochu podprůměrné a po hudební stránce nevýrazné. ()