TV spot

yenn

Hrdina bez charakteru, do nějž se snadno promítne většina hráčů původního simulátoru randění, podědil po otci fotoaparát. Svému novému koníčku se může věnovat i ve škole, jelikož zde existují hned dva kroužky, které se fotografování věnují. Přestože si hrdina vybere ten, který se vcelku nepokrytě prezentuje jako seskupení šmíráků, pomáhá uniknout obětem, jež se ocitly ve středu hledáčků ostatních chlípníků. Zdálo by se to jako nekonzistentnost hrdinova necharakteru, leč skutečnost je taková, že chce všechny holky mít jen pro sebe. Taktika zjevně slaví úspěch, neboť před jeho objektiv se děvčata vrhají sama od sebe, a dokonce předvádějí vyzývavé pózy v plavkách! Marně přemýšlím nad smyslem tohoto anime, když obrázků zaměnitelných dívek v plavkách (i bez nich) lze na internetu nalézt biliardy. Zato odpověď na otázku, zda jde o pitomý seriál, je po dvou dílech zřejmá. 2/10 ()

Larky

Středoškolák Kazuya, hl. hrdina Anime Photo Kano, dostane jako dárek od svého otce foťák. Do té doby spíše flákačský způsob jeho života se rázem promění. Jeho aktivita ho dostane až do situace, kdy si má vybrat jeden ze dvou školních fotografických klubů. Kazuya se velmi logicky přidá na stranu už od prvého pohledu úchylné party pseudofotografů a možných budoucích bulvárních individuií. Jen pro pořádek, odmítne velmi hezkou a sympatickou spolužačku z druhého klubu, která evidentně (minimálně ze začátku) bere svou práci v kroužku vážně. To je logika, tleskám ! No a dál se z nesympatickou partou retardů vydává na ne vždy zrovna počestnou dráhu fotografování. Vedle toho ho jeho kamarádka z dětství, která se mu v posledních letech spíše vzdalovala, rozhodne podržet...před foťákem podržet, prasata. Poté následují i další holčiny, které z nesmyslných důvodů svíjí a ukazují těla víc provokativním způsobem, než kdejaká šlapka ze známé dálnice. ------- Photokano má ale z mého pohledu největší problém trochu jinde, než jsem nastínil výše. On mimo těch holčin, co se hl. hrdinovi ukazují před objektivem neobsahuje vůbec nic. Žádný příběh, žádné pořádné dialogy, prostě nic. Tím pádem se jedná o nesmyslný slet nesmyslných údálostí, kde z nesmyslných motivací dělají lidé nesmyslné věci. Nicméně Larky smysl pro smyslnost logiky snad ještě kus má a tak se nebojí napsat na papír hoooodně velkým fontem slova TÉMĚŘ ODPAD...pak mě s tím Kazuyo, ty jeden kreténe, můžeš vyfotit v nějaké pěkně pózičce. ()