Ray přistoupí na pracovní nabídku Sam Winslowová, požaduje ale auto, byt, kancelář i svou loajální asistentku Lenu. S Leninou pomocí zkompromituje současného newyorského starostu Eda Ferattiho, aby ve zvolení Anity starostkou nic nestálo v cestě. Mickey a Bunchy se schovávají u Mickyho kamarádky Sandy na Long Islandu. Mickey si obhlíží terén. Daryll se snaží zvládnout produkci filmu Mister Lucky a pokouší se zkrotit hlavní hvězdu, Jaye Whitea, který neustále komplikuje natáčení. Mickey se vydá za Daryllem a někam s ním odjíždí. (TV Nova)

PaTeXx

Logiku seriálu nechápu už hodně dlouho, na to jsem si zvykl. Nic nového se nestalo, ale příští epizoda by mohla být aspoň o chlup lepší. Jestli tohohle twistu tvůrci nevyužijí, tak už nevím. ()

Necrotongue

Třetí epizoda na mě působila jako hodně špatný vtip. Bavila mě vlastně jen ta část, v níž měl Ray za úkol ovlivnit televizní debatu, ale ten zbytek... Uprchlý vězeň jede autem z Los Angeles do New Yorku, nikdo ho nehledá, žádné kontroly na silnicích, vždyť měl zabít jen místního ředitele FBI, že jo. Podobně jsem to měl s Jayovým únosem, když se setmí, mají to asi fanoušci filmových hvězd jednoduché, areál bývá úplně bez ochranky... Šmarjá, to byla snůška kravin. ()