Bridget Donovanová je zatčena a Ray je připraven udělat cokoliv, aby jí pomohl. Navštíví lékařku, na kterou Bridget vytáhla zbraň, ale ta odmítá stáhnout obvinění. Ray shání Franka, o němž je přesvědčen, že by dokázal dostat Bridget z vězení. O Frankovi ale nikdo nic neví a Ray začne podezírat svého otce. Zajde tedy do baru, kde se od Mickeyho dozvídá, že Frank je mrtvý. Ray opět vyřeší situaci po svém. Mickey je zatčen. Vychází najevo, že Ray nezradil Aviho, dokonce ani neprozradil, že Daryll zabil Franka, prodal ale svého otce. Po Daryllovi pak chce, aby zbraň, kterou zastřelil Franka, předal policii a z Frankovy vraždy obvinil Mickeyho. (TV Nova)

Necrotongue

A zrovna, když jsem si myslel, že se situace zlepšuje, přišlo další nepříjemné zpomalení tempa. Možná bych se k epizodě stavěl smířlivěji, kdyby mi byla Bridget alespoň maličko sympatická, ale za těchto okolností to byla opět trochu nuda a nová zápletka mezi Brandonem a Theresou situaci nevylepšila. ()

PaTeXx

Opět nuda a předvídatelný závěr, avšak dvě věty znamenají, že omáčka by mohla trochu změnit svoji konzistenci. "You fucked me for the last time. I'm gonna get you, Raymond." ()