Mocnější než slova

• USA Louder Than Words (viac)

Rodina Johna a Brendy se snaží vzpamatovat ze ztráty nejmladšího ze čtyř dětí, dcery Marie. Ta si po celý svůj krátký život přála, aby všechny děti na světě byly zdravé a šťastné. Zlomení rodiče se ve snaze zahnat smutek rozhodnou zkusit naplnit její přání. S pomocí přátel založí dětskou kliniku, kterou po Marii pojmenují. Nejen díky nejmodernějšímu vybavení nemocnice tak započne ozdravná kúra rodiny postižené bolavou ztrátou. Díky odkazu milované dcery John s Brendou pomohou tisícům dětí a rodin. (Cinemax)

sochoking

S bôľom srdci tu píšem, ale film sa skutočne začal tváriť ako film po tom, čo mladá konečne zmizla z obrazovky! Hlavná hrdinka (nech je jej zem ľahká) je ten typ rozmaznaného decka, ktoré do všetkého strká ten svoj rypák a ktorému všetko vždy prejde! Ale, ked' sa to tak vezme, tak jej celá rodina mi bola celkovo nesympatická a s tým quantom chlastu, ktorý neustále popíjali, by v pohode žiadny alkáč nemusel mať u tohto filmu výčitky, takže sa hodí dobre akurát tak na poopičné stavy... Ja neviem, čo sa tu rozpisujem... V skratke; dobrá téma, ale nachuja spracovaná. ()

Joges

Tenhle film vyloženě volá po průměrnosti, ani si neklade za cíl svou průměrnost překonat. I herecké výkony jsou docela obyčejné. Pouze některé myšlenky a slova přesahují. Chci dát tři body, ještě než tak učiním, odpovím na malou hádanku: Co je mocnější než slova? Činy, jo jo, jsou to činy. Kurzor najednou popojede o stupeň výš a klikne na čtyři hvězdy. ()

evanka

Od prvního záběru bylo jasné, že film bude hrát na city a když k tomu ještě přičteme, že je to vše na základě skutečné události, je to jasné. Ono si stačí přečíst jen obsah a každému je jasné, co to bude za film, takže žádné překvapení. Herecké výkony jsou průměrné, hlavní hrdinka byla sympatická, zbytek obsazení takový průměr. Film je plný rodinných objímaček v kruhu, na mě jich tedy bylo až příliš, uff. Taková průměrná citová ždímačka, která se dá celkem dobře sledovat. ()

ludovit14

Tak toto dielo ma doslova unudilo k smrti. Príbehovo nič moc a ešte k tomu veľmi zle podaný príbeh od režiséra.....,ktorý určite spal pri nakrucani.Pomale tempo, nezáživne- priam uspávajúce, vôbec nedokázal žiadne emócie so mňa dostať- nedokázal ma vtiahnuť do deja filmu a pod. Rozhodne nejeden divák bude mať problémy vôbec film dopozerať! HOD:30%. . PS: Škoda času! ()

Deus3x

Zdlouhavý film, ve kterém se nic neděje a když už se něco děje, tak je to podáno velice stručně a honem zase zpátky k nostalgické hudbě, tichým procházkám v lese a dlouhým nic neříkajícím pohledům se zarytým mlčením. Ačkoli má film být o projektu nemocnice, věnuje se tomu tématu jen velice zkratkovitě a jeho skutečná podstata (s většinou stopáže) spočívá v dramatu uvnitř rodiny, jejíž členové jsou uzavření sami do sebe a nekomunikují spolu. Ano, je to přesně tak zábavné, jak to zní. Jedna hvězdička za Duchovnyho a jedna za Davisovou. ()