Dae Ho (Seung Hyun Choi), nenápadný a tichý devätnásťročný nováčik na jednej zo stredných škôl v Južnej Kórei, sa stane stredobodom útokov a posmeškov triedneho gangu. V skutočnosti však nikto ani len netuší, že jeho pravé meno je Ri Myung Hoon a že to je špeciálne vytrénovaný agent Severnej Kórey, ktorý bol vyslaný splniť niekoľko tajných misií, aby vykúpil seba a svoju mladšiu sestru Hye In z okov pracovného tábora Jo Duk. (sochoking)

EvilPhoEniX

Bombáá!!! Commitment je vynikající, akční, strhující jízda ! Tenhle mladík Seung-hyeon Choi dokázal, že skvěle ovládá martial art! Film je napínavý, tempo je dynamické, příběh není příliš komplikovaný, ale přesto je zajímavý a zábavný, choreografie je perfektní, z jedné scény mi vyletěly až oči z důlku!! Sakra, skvěléj akční film ! ()

MickeyStuma

Severokorejský mladík coby špion na jihokorejském území. Směs patřičné dramatizace, typické asijské akce a krapet nějaké té emoce a hlavně romance. Znát jsou motivy třeba ze seriálu ´Jump Street 21´ 12987-91) filmu ´Brutální Nikita´ (1990) a mnohých dalších. A k tomu v hlavní roli hvězda jihokorejské pop music. Jen tak pro porovnání, uměl by si někdo představit v hlavní roli špionážního thrilleru třeba někoho z chlapecké pěvecké formace Lunetic? Těžko, že? Tady se to stalo. Říká si TOP, ale jinak se jmenuje Choi Seung-hyun. Prý je pověstný hlubokým hlasem, rapováním a je vzorem laskavosti a dokonalého vzhledu. My ho neznáme, takže je nám to vcelku jedno, ale pro jihokorejce bylo zajímavé vidět mladíka se sladkou tváří v pozici vycvičeného zabijáka, který se navíc stále tváři poněkud naivně. Akčních scén není moc, ale na správný asijský film určitě stojí za to. Žánrově je do příběhu skutečně zamícháno ledasco, ale kupodivu to po scenáristické stránce funguje. I když pro někoho může v určitých místech nastat neochvějný zmatek. Samozřejmě nechybí ani politika mezi Severní a Jižní Koreou, která je však naštěstí jen jako doplněk děje. Špionážní politika je jinak jako všude jinde. Příběh se odehrává v době úmrtí severokorejského vůdce Kim Čong-ila a nástupu jeho syna Kim Čong-una, což je určitá zajímavost. Snímek tedy nabízí především dějovou dynamiku, směs intrik a množství emocionálního obsahu. Jisté zklamání může být u diváků vidící snímek ze stejného roku ´Eunmilhage widaehage´, který je tomuto snímku motivem hodně podobný. ()

Pethushka

Hraje tam T.O.P a já jsem holka, takže je skoro jasný, že moje hodnocení bude víc než kladný. Navíc mi přijde, že se jeho herecké schopnosti o pěkný kousek zlepšily. Vynikající byli ale i ostatní herci, a to téměř bez výjimky. Dalším pozitivem je perfektní scénář. Na akční scény se dívalo moc hezky, byly pěkně přehledný a nápaditý. A kromě toho, že mi po skončení bušilo srdce, jsem měla asi dvakrát docela na krajíčku. Akční film, jak má být. 4,5* ()

ywo666

No ako nie je to špatné. Hlavný hrdina je celkom v pohode. Hlavne v druhej polke filmu. A príbeh tiež nie je špatný. Aj keď školská pasáž úplne zbytočná. Podľa obsahu som skôr čakal, že hlavnou témou bude šikana na škole a špionáž až na druhom mieste. V skutočnosti sa jedná o plnohodnotný špionážny film školská časť je iba slepé črevo. Akcia je vydarená. Ale nedá sa zas označiť za vynikajúcu. A ani kvantita nie je nejaká extrémna. Dávam silné 3*. Vylepšiť pár detailov a išiel by som do štyroch. ()

Wacoslav1

Obžaloba uživatele Wacoslav1 : Uživatel je zaujatý vůči Azijským filmům! Verdikt? Uživatel je nevinný. Je totiž pouze zaujatý vůči nudným a překombinovaným filmům které všechno zabíjí nepřesvědčivými hereckými výkony a plytkými dialogy. Lhostejno přitom v jaký části zeměkule vznikli. No aspoň, že ta akce jakž takž ušla, Za ní 30% ()

• Jihokorejský filmový režisér Shin-woo Park byl filmovou produkční společností The Lamp původně ustanoveným režisérem snímku. Jeho nečekaný odchod od rozpracovaného projektu, nacházejícího se v dané době ve fázi měsíčního natáčení, způsobila nevole filmové společnosti porozumět jeho vlastní iniciativě, odrážející se v celkovém pojetí filmového námětu. Uvolněný post byl obsazen do této doby nezkušenému Hong-soo Park (hlavní asistent režiséra snímku The Front Line (2011)). (Conspi)