Aljak

Komédia? No dajme tomu. Ale romantická určite nie. Osobne som čakal niečo trošku inteligentnejšie a nie takéto trhlé a nevkusné. Neviem prečo komédie s fajn nápadom často ženú až do takéhoto extrému, ktorý skôr vyznieva trápne ako vtipne. Už len samotný fakt, že taký idiot ako Jules by mal u žien taký úspech je viacmenej absurdný. Aspoň že Max bol o čosi sympatickejší a rozumnejší. No aj tak, trocha vážnosti by naozaj nezaškodilo. Nemám nič proti irónii a sarkazmu, len keď už to prechádza do bezduchého vulgárneho "humoru", tak potom to naozaj už je za hranicou. ()

C0r0ner

Ne až taková brutalita jako New Kids, ale pořád ještě se jedná o dementní komedii přesně mého stylu plnou totálních píčovin, které jsou ale zábavnější než obsah většiny běžných komedií. A ano, je to mnohem lepší než všechny unuděné debilní sračky z žebříčku. 80% ()

Honzulik

Bro's Before Ho's - tak u tohoto holandského filmu jsou hlavními postavami dva nezralí bratři, navíc velcí smolaři. Ale tihle kluci chtějí dokázat, že nejsou žádní outsideři. Jejich dovádění je chvilku celkem zábavné sledovat, ale jen do té doby, než zjistíte, že takový hrubý a hloupý humor je jen velká nuda. O tomto filmu snad ani nelze říkat, že je špatný, protože to snad ani žádný film není, a může uspokojit snad jen duševně nemocné Holanďany! Hodnocení 4 hvězdy od uživatelů ČSFD jsou pro mne celkem záhadou...U mne jedna hvězda za Sylvii Hoeks v roli Anny. Jinak tento film určitě nedoporučuji! ()

nessbeal

Po New Kids Turbo, New Kids Nitro prichádza ďalší odpal a to je tento filmík. Ako nevedel som čo čakať ale proste produkcia nesklamala, smiechy prvotriedne, takže nezostáva mi nič iné len začať odporúčať! ()