Lin Chu Man je taiwanská supermodelka, která má v životě jediný cíl - vdát se za co nejbohatšího muže. Tento sen je téměř na dosah, když se v Paříži setkává s mladým milionářem, který se do ní zamiluje na první pohled. Její radost ale netrvá dlouho, protože záhy vychází najevo, že Cai Jia Hao byl pouze najat jako milionářův dvojník a ve skutečnosti je chudým studentem pařížské konzervatoře. Chu Man ho sice okamžitě odkopne, ale to rozhodně není konec jejich komplikovaného vztahu. (vett)

Vavča

Popelkovský námět v tchaj-wanském balení má velkou výhodu nad konkurenty v perfektním obsazení hlavní dvojice Cai Jia Hao (Vaness Wu) a zejména Lynn Hung jako Lin Chu Man jsou ve svých rolích vynikající. Kromě toho nikdy nechybí humor, popkulturní narážky, začátek série v Paříži taky nemá chybu, takže můžete čekat magnetickou hlavní dvojku, narážky na různé problémy tchaj-wanské společnosti, kritika, vykreslení absurdity lifestylu elit. Tenhle seriálek není rozhodně jen prvoplánová romance, pro toho, kdo ví, na co se dívá. Zaujme i silná orientace na klasickou hudbu v příběhu. Nevím, jak moc se liší 21 dílná verze od 34, viděl jsem kratší, za mě rozhodně spokojenost, protože série plní vše, co má a scénář umí nechat diváka v napětí a očekávání, i když se některým klišé vyhnout nedá. Tento střet modely a violinisty Vás určitě nudit nebude. Navíc velmi dobře obsazení vedlejší role, zejména Daniel Chan jako chladný byznysmen Yan Kai Ming nemá chybu. ()

Jirka_Šč

Dostal jsem něco trochu jiné, než jsem čekal a jsem spokojen. Dlouho nepředvídatelné, po polovině se poněkud natahovalo, ale viděl jsem 33dílnou verzi (existuje 22dílná). Po dlouhé době seriál, který mi přinesl něco nové - konkrétně zlatokopku a studenta hudební školy v Paříži, který řeší tíživou finanční situaci vyděláváním si jako dvojník bohatého dědice. Narazí na sebe, ona nadšena, že potkala ideálního muže. Když to praskne, je on vyhozen ze školy a musí se vrátit domů na Taiwan, kde jeho sestra prodává v tržnici zeleninu. Zajímavé je, že mi tentokrát nevadila žádná postava, ani ty vyloženě rustikální. Výborně obsazené, zahrané. Lynn Hung jsem opakovaně viděl v IP Manovi, ale nepoznal bych ji (v Material Queen je mnohem víc sexi a mnohotvárná). Občas příjemně hudební. Vavčou zmiňované popkulturní vložky jsem neregistroval, asi proto, že Taiwan není moje specialita. ■ Upoutávka: https://www.youtube.com/watch?v=eY2ZoxPhShM ■ P.S. Vypadá to, že není rozdíl mezi 22dílnou a 33dílnou verzí. Epizoda u jedné trvá něco přes hodinu, u druhé třičtvrtě. ()