Tannerův (Michael J. Willett) život se obrátí vzhůru nohama, když vypluje na povrch jeho homosexualita. Přestože by však na své střední očekával spíše šikanu a posměch, dostane se mu pravého opaku. Homosexualita mu přinesla popularitu, když se nejnovějším trendem stane mít "nejlepšího gay kamaráda" a o jeho přízeň se začnou ucházet tři kandidátky na titul královny krásy. (hansel97)

kvete.i.vadn

Pustila jsem si to v podstatě jen kvůli mojí oblíbené Sashe Pieterse a myslela jsem, že to bude bude bláznivá pitomost. Bláznivé to bylo, ale hrozně se mi to líbilo, vynikající film pro lidi, kteří se fakt chtějí zasmát takovému mladistvému, jednoduchému humoru...film plný hlášek a spousty z nich hodně pravdivých...hodně pobavil, klidně pustím znova :-)) ()

hansel97

Upřímně jsem do toho šel jen kvůli Evanně, jinak by mě to asi nějak moc nezaujalo, ale nebyl jsem zklamanej. Pěkná modifikace klasickýh komediích stylu Mean Girls, která velmi dobře vyšla, ale žádná díra do světa to není. Dějově nic moc, hlavním tahounem jsou tu podle mě postavy, kterých je hodně a jsou všech vtipné a zajímavé. ()

Stanislaus

G.B.F. v sobě snoubí tuctové americké teenagerovské komedie o středoškolácích a snaží se to ozvláštnit na první pohled zajímavým námětem okolo hlavní postavy. Začátek byl poněkud bizarní, pak se to naštěstí trochu rozjelo a musím říct, že některé scény a nápady mě vážně pobavily. Nejvtipnější role si střihly Andrea "Mormon-Girl" Bowen, Natasha "Cat-Lover" Lyonne a Evanna "Christian Fanatic" Lynch. Ve výsledku je to sice chvílemi neskutečně praštěné, ale líbilo se mi, že se tvůrci v tomto případě nedrželi zajetých comingoutových mustrů. ()

Aljak

Absolútne strašný scenár, rovnako ako aj celý film o homosexualite a jej akože popularite. Ťažko na tomto filme hľadať nejaké pozitíva, aj keď niektoré scény a dialógy boli naozaj celkom svojské a vtipné, takže keď už za nič iné, aspoň za toto dám 1*. Aj keď to vôbec nemá ďaleko od odpadu. Vôbec nemám predstavu aké posolstvo môže prinášať tento typ filmov. Skôr som celý čas rozmýšľal na čo je vôbec dobre takto nasilu propagovať homosexualitu ako keby to bolo niečo strašne štýlové a populárne. Nech je každý taký aký je, ale nech si to radšej nechá pre seba... ()

hygienik

Chvíľami som váhal, či je to vtipné alebo trápne. Z každého trochu. Ešte som rozhodne nevidel podobnú komédiu, ktorá by si robila srandu zo "sexuálnej korektnosti" a zároveň si sama obsahovo strážila vlastnú "sexuálnu korektnosť". -"Nemusíme byť teplí kamoši. Radšej buďme len kamoši, aby nám tá gej láska nezničila naše priateľstvo."- Proste zvláštne. Festival inakosti BA 2013. ()

• Skratka G.B.F. znamená gay best friend. (dwdb)