Meditation, Creativity, Peace

David Lynch

Scenár:

David Lynch

Slasher

"Just because Lynch is brilliant and creative it doesn't mean that he's not also completely Looney-Tunes!" Ale dobře že je happy, poslouchá se hezky, črtání na papír lepší než kdokoli z mých dvou set profesorů, a k porozumění jeho tvůrčí mysli (spolu s THE ART LIFE) klíč. ()

ledzepfan

Je vlastně smutné koukat jak David naprosto nechápe, že metoda která náhodou zafungovala u něj opravdu není všespásným řešením pro nastolení harmonie na celém světě. Transcendentální meditace je od základu především ždímačka peněz a tvář vybraiwashingovaného Lynche slouží jako nejlepší reklama. Sedí si ve své bublině a skrz tunelové vidění kouká jen na to co chce vidět a to potom dále, stále dokolečka, v několika banálních poučkách, po celém světě prezentuje jako zázrak a pravdu..... Mám Davida fakt rád, vážím si ho jako umělce... ale to, že není schopný vidět limity TM, že odmítá jiné techniky jako rovnocenné (nedej bože účinnější), že nevidí, že je loutkou dost pochybného new age businesu, to mě ve vztahu k němu vždycky zase posadí nohama pevně na zem..... A to je vlastně dobře........... V této souvislosti není úplně od věci kouknout na dokument "Davit wants to fly" https://www.csfd.cz/film/285062-david-wants-to-fly/galerie/?type=1 ()