Jack – Zabiják obrů

• Česko Gigantický zabiják (viac)

Obří stonek fazole přenáší Jacka do země v oblacích, kde přežívá prastaré Zlo v podobě dravých pravěkých tvorů. Krvelačná zvířata se navíc rozhodnou napadnout Zemi a bude na Jackovi a jeho zabijáckých schopnostech, aby tyto potvory poslal tam, kam patří. (oficiálny text distribútora)

drankeryth odpad!

Hroza a des, pozriet toto megadielo do konca. Filmu som stale daval, aku taku sancu, ze mozno aspon malickym naznakom ma to trosicka zaujme, ale satanzel sa tam nic nedialo, len nudne dialogy ma sprevadzali pocas celeho filmu. Ved ani neviem, preco tento drahocenny skvost vznikol. To je pre mna velka zahada. Tie trapne praveke tvory pobehujuce po okoli mi vobec nenahnali strach a ta zenska, ktora ich viedla v boji tiez bola trapna, ako ten najviac trapny, lietajuci hrad. Uz davno som nevidel taku sracku, ako je tento brak. Strata casu a nervov, ani nehovorim :( ()

Ryuuhei odpad!

Gigantická srajda a další zvěrstvo z dílny The Asylum. Začnu kamerou, která byla naprosto příšerná. Kromě jasně televizní techniky, nebyla snaha ani o nějaké kvalitní záběry a doslova mě dorazilo, když kameraman těžce našlapoval jdouc za představitelem hlavního hrdiny. Absolutně katastrofální efekty, to je věc druhá. Kromě odpudivých a „k-zblití-hodných“ kostrbatých 3D modelů se nešetřilo ani statickými, nekvalitními 2D obrázky, taktéž špatně umístěnými do obrazu. Evidentně nebyl rozpočet ani na to, aby jízda na motorce, či divném „kaijuurožci“, nevypadala jen jako výstřižek z jakési grotesky. A co měl proboha být ten mecha-cosi robot? Hnus odporný. Třetí věc, idiotský děj, kde se sice pořád něco dělo, ale proboha... kam se poděla logika? Kam se podila zábavnost? Kam se poděl aspoň trochu ucházející příběh? Pokusy o vtipné vložky nebudu brát v potaz, protože byly maximálně trapné. Herecké výkony ani nemusím zmiňovat. Sice pár herců se docela snažilo, ale zbytek tvořený naprostými amatéry bez špetky snahy to zbořil dokonale. Debilita nehorázná, která je sice možná o chlup lepší, než neméně dementní Atlantic Rim (který jsem měl tu čest vidět ob jeden další Asylumácký počin), ale pořád tak špatná, že nelze jít výše, než co je odpadové hodnocení. Můj sortiment špatných filmů se rozšiřuje o další, jeden z vůbec těch nejhorších, co jsem kdy viděl. Ani to mě bohužel neodradí od toho, abych nadále tvorbu tohoto studia sledoval a na každý takový hnusný film se dopředu těšil. Však já jednou naleznu konečně nějaký klenot. ()

Ripley odpad!

Další důkaz toho,že "odpadové" filmy se stále točí.A to musím přiznat,že "odpad" dávám jen zřídka.Tohle bylo otřesné.Možná by to alespoň trochu fungovalo jako nepříliš kvalitní parodie.Ano,musel jsem se smát příšerným trikům,otřesným hereckým "výkonům" a nechtěně humorným dialogům.Škoda že stále krásná Jane March,která debutovala ve výborném Annaudově Milenci,se pro tuhle příšernost propůjčila.Ostatně její herecká kariéra od Milence už jen klesala,takže se není čemu divit.Bohužel. ()

AArrxen odpad!

První věc, co mě napadla bylo: Super, obří stonek je kamarád, nenutí tě lézt nahoru a rovnou tě vyšvihnou do nebes. O tom zbytku už je psát o mnohem horší. Jeden z Jacků, který nikdy neměl jít na veřejnost. Příííšerná verze této skvělé pohádky s nehorázně lacinými efekty a létajícím hradem-plechovkou, vzdááleným mixem Tardis a Svatovítské katedrály (bez 3/4 technologie). Co se obsazení týče... Hlavní hrdina vzdáleně připomíná (a asi to byl účel) Peetu Melarcha z Hunger Games, bohužel je to zrzek. Velitelé té malé vojenské tlupy měli raději nechat doma už jen kvůli tomu příšernému přízvuku, zbytek těch rádoby vojáků jakbysmet. Jackův táta je trouba, který moc kulí oči, královna je jediná, na kterou se dá dívat, a tzv. Obři, kteří jsou od triceratopsů odlišní jen počtem očí a krunýřem z pásovce, mají být inteligentní rasa, která postavila onen létající zámek (jak?), tak proč se chovají jako královnina zvířátka? Nerozumím, nechápu, a ani nechci. Z té "padací scény", kde létající zámek padá nevím jak dlouho a nakonec spadne na obra, se mi udělalo skoro zle. Mohl bych pokračovat ještě hodnou chvilku, ale myslím, že obrázek jsme si udělali všichni. Jak někdo v roce 2013 může vytvořit "film" jako tohle? I kdyby to bylo natočené jako parodie na parodii, nedal bych tomu ani jednu hvězdu. A nebo možná všech pět, protože je to tak debilní, až je to zábavné :) ()

Campbell

Drahou verzi jsem neviděl a ani po ní netoužím tohle byla sice srajda ale co jste čekaly od Asylum? Je to lehce podprůměrná konina s hodně špatnýmy efekty, což je celkem s podivem přece jenom Asylum má ty efekty lepší a lepší a teď zase spadly. Příběh je zajímavej ale postavy celkem tragicky napsaný. Moc mi sice nesedne ta historie a přítomnost. Ale i tak jsem se celkem bavil. ()

• Tak ako mnoho ďalších filmov podobnej kvality, aj tento obsahuje mnoho nezrovnalostí. Jedna sa týka doby, do ktorej je film zasadený. Pokiaľ ide o vojakov, tí nosia prilby, aké sa nepoužívajú od dôb Druhej svetovej vojny. No niektorí z nich sú naopak vyzbrojení puškami typu Kalašnikov, ktoré ale boli vyvinuté až niekoľko rokov po tejto vojne a navyše britská armáda ich nikdy ani nepoužívala. (ČSFD)
  • Natáčení probíhalo v Anglii ve městech Wales, Manchester a Liverpool. (Terva)