Macko Packo

• Slovensko Medvedík Mandarínka (viac)

Cesta za štěstím malého plyšového medvídka, kterému byl při výrobě v továrně nedopatřením přišit převrácený úsměv. Přesto, že se s ostatními medvídky dostává z výrobní linky přímo na předvánoční pult, mezi všemi dokonalými hračkami zůstává sám a opuštěný zcela mimo dychtivé oči dětí a zájem nakupujících. Touží se stát vánočním dárkem, ale jako neprodejné zboží nakonec putuje pouze do krámku s poškozenými hračkami a jinými neobvyklými předměty. Umístěn do výlohy mezi ostatní nepovedené zboží postupně bledne pod paprsky dopadajícího sluníčka a stále čeká na svůj den, na toho svého zákazníka, u kterého touží najít domov, aby nakonec zjistil, že být odlišným jej činí výjimečným, a že ten pravý domov už dávno má mezi kamarády ve výloze a také v laskavé péči milého pana Winkla, majitele nevšedního krámku s nevšedními věcmi, kde našel svou pravou a neobyčejnou rodinu, ve které se cítí tak dobře. (oficiálny text distribútora)

Frajer42

Pohádka o tom, jak jedna blbá myš sežere na začátku nějakýmu frajerovi v továrně na hračky svačinu, ten ji potom honí po celé továrně až tam jeden medvídek poněkud změní polohu a vjede do přišívačky rypáků jinak otočený než je standartní. Co se nestane, stroj mu přišije ksicht naopak, takže má madvídek takový neustále se mračící ksicht. Ale proč to vůbec píšu, když je to všechno napsáno o pár řádků výše. No mazat už to nebudu. Na to jsem příliš líný. Takže snad řeknu jen a pouze, že se jedná o celkem pohodovou pohádku pro děti. Ostatně má taky jen 61 minut a delší pozornost dítě snad ani nemůže udržet. No všechno nakonec dopře dopadne a všichni budou šťastní. Přesně jako v pohádce. No už jsem z toho celkem vyrostl, takže nedocením kvality tak jako zdejší pohádkofilové, ale ti jedou jenom do starýho Dysneyho, takže se ani nedivím, že tu teď a tady vidím pouze 58% a předpokládám, že se to číslo ani v budoucnu příliš měnit nebude. Za sebe dávám zasloužené slabší 2*. ()

zette

Hezka pohadka s vanocnim motivem o medvidkovi, ktery je tak trochu tovarnim zmetkem... Povedena a nekycovita pointa, stejne dobre i pisnicky v ceskem zneni. Klasicka animace. ()

majo25

Príbeh síce začína tuctovo - hračky, ktoré sa tešia na deti a s príchodom Vianoc to naberá aj tuctový vianočný pátos, ale smerom k záveru príbeh soriginálnieva. Záver je dobre vypointovaný. Má tiež niečo, čo u veľa detských animákov nevidno - príjemné rodinné teplo bez zbytočných "trblietok". Škoda preto, že zvolená 2D animácia je iba taká jednoduchá (lacnejšia) a ani pokusy o humor nie sú ktovieako zvládnuté. ()

Megynka

Krásná pohádka o tom, že vůbec nezáleží na tom, zda má hračka (nebo člověk) nějakou vadu, že i tak to může být úžasná osobnost ... moc krásné. ()

Feacher

Pohádka mého dětství.Zpočátku ta nejdepresivnější pohádka, u které nelze slzu udržet :). Jednoduché, ale perfektní. Pro děti určitě! ()