Nový zábavný pořad, který moderují Martin Dejdar a Tomáš Měcháček. Co vtipného a nečekaného si vymyslí na soutěžící a jak na to bude reagovat okolí? O zábavu bude postaráno!  Už v pondělí 4. března startuje na Prima family soutěžní show, kterou jste na televizních obrazovkách ještě neviděli! Navíc, ve které můžete vyhrát až dvacet tisíc korun, stačí splnit pět jednoduchých úkolů. Má to ovšem jedno ALE… Člověk, s nímž budete hrát, nesmí pojmout nejmenší podezření, že jste součástí nějaké hry…
Že skrytá kamera není ohrané téma a může to být velká legrace, o tom vás v novém soutěžním pořadu přesvědčí dvojice Martin Dejdar – Tomáš Měcháček.
Představte si, že obědváte v restauraci, když vám servírka nabídne, že máte konzumaci zdarma, plus posléze, že můžete vyhrát dvacet tisíc korun. Aniž by váš partner něco podezřelého tušil, odvede vás do zázemí restaurace k moderátorské dvojici, která vám instaluje do ucha neviditelné sluchátko a pak vás bleskově vrátí zpátky ke stolu. Poté vám Martin Dejdar s Tomášem Měcháčkem zadají prostřednictvím onoho sluchátka pět úkolů. Když je splníte tak, aby váš partner neměl tušení, že kromě jídla a pití stíháte ještě něco dalšího, vyhráváte! Moderátoři vás přitom budou bedlivě pozorovat. Jak? Skrytou kamerou! (oficiálny text distribútora)

Severus007 odpad!

Tohle dělají lidi za dvacet tisíc? Chápu, že to není málo, a pokud má člověk potřebu se ztrapnit před televizními kamerami, proč ne, ale měl by si uvědomit, že ztrapňuje i toho, s kým tam je. A co jsem viděl, nevšiml jsem si, že by se nějak zvlášť bavil. Ono sypat si na hlavu jídlo a polévat se vodou není to, co by mě pobavilo. ()

reccal

Tomuhle se říká český ostrovtip? Tomuhle se říká zábava? Sledovat chudáky, co se za pár tisícovek ztrapní před všemi okolo, před svými manžely a manželkami, kamarády a hlavně sami před sebou? Kdyby měli za ty prachy sežrat ho.no a zapít to vodou ze záchodu, tak to s tím přiblblým úsměvem jistě úslužně udělají. A přesluhující Dejdar už prostě netáhne. Jedna hvězda je za odvahu všech soutěžících. ()

Splasher

Podobné pořady opravdu nemám rád. Možná tak Silent Library jednou za půl roku. ___ A ještě jedno přirovnání si neodpustím. Přestože Vylomeniny mají k dispozici obraz a moderní techniku, tak humorem zůstávají daleko vzadu za legendárním Paulem Garnerem a jeho "rozhlasovými vylomeninami" z letiště, obchodu, hotelu a taxíku. Samozřejmě jedině s pokyny od Christophera Morrise, jinak by to ani nešlo. ()

Felisr odpad!

Pořád nevycházím z údivu nad tím, že za pár stovek lidé bez problémů zahodí svou sebeúctu nebo se propůjčí k absurdním trapárnám. Dívat se na crazy komedii je jedna věc, člověk si uvědomuje, že jde o fikci, ale účastnit se její podřadnější verze live v reálu, kdy navíc nevíte do čeho jdete, tak to opravdu ne... ()

Peytl

Za kilo jsem schopen v hospě udělat šou i šoust, ale hovno, i zadarmo. Někteří suchaři bez kousku invence a šmidly pro houmra by neudělali ani dřep za míč, poněvadž je to přeci tááák trapné...božská prostato, proč??? Tady se může permanentně tlemit jen slaboduchý imbecil a nebo humanoid, který močí do výše při spatření Ludi Neděleho a Jarmila Prdeleho, zatímco laškovně cvaká numera do kalkulátoru, aby mohl následně sdělit rodině, že již čeká jen samá pozitiva a sociální jistoty aneb smutný život nudného trotla. Lidi, hoďte si to a nedýchejte nám tady zbytečně ozón. Míru zdar a bacha na zlomeniny a kulyku, zkomoliny. ()

• Pořad je natáčen podle kanadského originálu Deal With It.  (Kolbenova)