Harford objaví nového podozrivého, ktorý nemá alibi. Cath prezrádza nové informácie o nočných udalostiach na párty. (Arsenal83)

Frajer42

Spoilery! Konečně se dá poprvé napsat, že se seriál hezky rozjel. Znovu seriál vytasil tradiční sexuální mnohoúhelníky a my tak sledujeme skrz na skrz nejprošukanější město v Anglii. Přičemž vybírat si partnerku na jednorázový vrz na základě vzhledu, se zde považuje za jakousi zbytečnou ztrátu čas. Pomalu tedy připouštím tu vysoce nepravděpodobnou věc, že tu starou šeredku skutečně někdo přefikl, ačkoli to nedává zhola žádný smysl. Více a více pomrkává z pozadí myšlenka, že by to snad mohli být ti dva mladí školáci, jejichž sexuální život se ještě nestihk rozvinout a nedokáží posoudit, co je hezké a co je k zblití. To s tím castingem tvůrci opravdu krutě nezvládli. Když jsem sledoval zdejší retrospektivní záběry z párty, kde tu šeredku hltaly mlsné pohledy, tak se mi tomu nechtělo věřit a působilo to extrémně nepřirozeně a strojeně. Jinak ovšem velmi slušná epizoda, kde tentokrát ani moc neotravuje Andy s honem na peďáka. [80 %] ()