Objav miesta činu privedie Hardyho a Millera k zadržaniu prekvapivého podozrivého z Dannyho vraždy. Mohol pochádzať vrah z najbližšieho kruhu rodiny? (Arsenal83)

Frajer42

Spoilery! Totálně zbytečný díl. Nevěra byla dostatečně naznačena v minulém dílu. Úplně zbytečná honba po falešných stopách a natahování času. Odhalit vraha minimálně v této sérii bylo natolik snadné a do očí bijící, že opravdu nebylo nutné do děje zakomponovat člověka, který slyší mrtvé lidi a dávat tak divákům další nápovědy. Docela mě zajímá o čem bude následujících 5 dílů. Očekávám, že teď budou detektivové špatně podezírat jednu osobu za druhou, až tedy v závěru všichni s velkým údivem zjistíme, že vrahem byl opravdu kněz. [65 %] ()

Najt

Tak tohle už je lepší. Otec je podezřelý, víme o jeho románku, pak se objeví medium, prý to udělal blízký člověk. No tohle všechno můžou být falešné stopy a leckdy nás takové seriály schválně uvedou v omyl a tahají různými kličkami, aby se natáhla doba. Tady se to zatím drží meritu. První podezřelý - stopa - vyšetřování. ()