Reincarnated

• Veľká Británia Reincarnated
všetky plagáty

Hiphopová legenda Snoop Dogg dokumentuje svou spirituální pouť na Jamajku, kde přemítal nad svou kariérou, neúspěchy, láskami a prohrami. Na této cestě raper zkoumá náboženské a hudební kořeny a navštíví marihuanovou farmu i jamajské drogové podsvětí a je znovuzrozen jako rastafariánský reggae umělec. Dokument popisuje i produkci nového alba "Reincarnated", vydaného už pod jménem Snoop Lion. (Cejkis)

kaylin

To jsou neskutečně vyhulený kedlubny. Fakt se divím, že Snoop ještě zvládá něco tvořit, protože ten člověk opravdu pořád hulí. A je to znalec. Nechme trávu stranou. Ten chlap to má v hlavě srovnané, má styl života, který v současnosti vede, přejmenoval se na Snoop Liona a na jeho jménech je vidět, jak se vyvíjí. A je to vidět i na jeho hudbě. Reggea rytmy v jeho rapu zní naprosto skvěle, jednoduše proto, že tam patří. Ano, jako film to není dokonalé, po řemeslné stránce to má dost nedostatků a místy je to celkem amatérské, ale jako sonda do života jednoho člověka, to rozhodně není špatné. ()

SpaceOdyseus

Pro fanouska to je zajimavy pohled na jednu fazi Snoopovi kariery a i neco malo o rastafariannstvi se dozvime. Ja fanousek jsem, ale reggae v lasce uplne nemam. Kazdopadne desku, co na jamajce natocili, si ted urcite poslechnu. ()