Aké to je vymeniť si život s niekým, kto má úplne iné názory a odlišný pohľad na svet? A aké to je musieť sa starať o cudziu rodinu? Zámena manželiek: USA prináša šokujúci stret nezlučiteľných svetov. Situácie, v ktorých nie je o rozbúrené city núdza, zároveň však prinášajú dôležité životné lekcie... Dve manželky z úplne rozdielnych domácností, s presne opačnými názormi, spoločenskými zvykmi a štýlom výchovy detí, si na dva týždne vymenia svoje životy. Nenechajte si ujsť americkú verziu obľúbenej reality šou Zámena manželiek. (TV Doma)

KarKulA

Po jednom díle, na který jsem širou náhodou narazila v televizi, a na který jsem zůstala zírat s otevřenou pusou, jsem se dostala do jakéhosi chorobného stavu, který má za následek skutečnost, že začínám tuto reality zcela bezostyšně a úchylně vyhledávat. Zkrátka to co je zde k vidění je opravdu možné jenom "in Amééééricááá." Čarodějka létající na astrální výlety na koštěti, domácí bohyně, fitnes magoři, vymytý infantilní model a jeho tupá manka, středověká rodinka, tunová mařka s manželem co "jedí zdravě", lovci medvědů - zkrátka různorodá škála naprosto šílených akterů nebere konců. Scénář obvyklý v české kotlince jak jedna blbka drhne druhé blbce špajzku tu opravdu nečekejte ....... prostě prdel ()

dubinak

O dost brutálnější, než naše česká verze. Oceňuji, že v USA se více řeší vztahy rodiče-děti a ne kdo má větší bordel v baráku jako u nás v Česku. Tyhle americké rodiny jsou tak zvrácené, že už se snad ani ničemu nedivím. Ale jestli některé z dílů nebyly trochu nahrané, tak jsem čínský bůh plodnosti. ()

Bodega_Bay

Psala jsem to už u české verze, ale nedá se prostě přehlídnout, jak tahle verze nabízí v každém díle fakt extrémní životní styly, zatímco u nás prostě prohodí jednu melírovanou paní při těle s druhou takovou paní. Největším odvazem pak je, když se pošle paní z paneláku do bytovky, nedej bože do rodinného domku. Vrcholný vtípek režie představuje předhození slepice nebo králíka takové panelákové paní.... Ehm, no nic moc, žejo. V téhle US verzi je dodržený aspoň nějaký dramatický oblouk, vidíme katarzi a finální diskuze ve čtyřech mívá dokonce i nějaký ten smysl a vyústění. ()

Lenula4

Wife swap USA je mnohem lepší show než ta naše Česká. Zatímco, naše české ženy, jedou na výměnu do rodin s tím, že snad něco vyřeší, na něco příjdou ve svém osobním životě, nebo jak vyřeší svůj vztah s manželem/přítelem apod., americké ženy, jedou do rodin s tím co oni v nové rodině můžou změní, jak jim ukáží jiný styl života apod. My jsme tak strašně obyčejný národ, že v rodinách není co moc vyměňovat. Proto ta větší zábava, jak se rodiny vypořádavají se situacemi ve kterých se nikdy neocitly. ()

elisabetha

Jednou jsem tak přišla domů dříve a nevěděla, co mám dělat. Udělala jsem si večeři, zapnula televizi a najednou mě vyděsil křik. Nějaké dvě ženy na sebe hrozně ječely. Co to je? Výměna manželek v USA. Z Náhodné podívané se stala oblíbená zábava. Je to tisíckrát lepší, než ta naše ubohá česká náhražka. Ve státech mají hold z čeho vybírat, takže se to v seriálu extrémy jen hemží. Opravte mě, jestli tam někdy byla nějaká normální rodina? :) ()