Justin Timberlake: Suit & Tie

USA, 2013, 6 min

Réžia:

David Fincher

Krasus

Nerozumím komentářům a celkovému hodnocení. Hodnotí se zde fimařská práce, nikoliv hudební kvality Justina Timberlakea a Jay-Z. Za sebe mohu říct, že tak elegantně natočený a feelingově pojatý videoklip jsem již dlouho neviděl. Nádherná stylovka, ze které se jednoho krásného dne stane legendární pecka. ()

Marek1991 odpad!

Nemám rád tento povýšenecký štýl, kde sa ešte akože frajersky fajčí a spieva takým trocha retro štýlom. Justin opäť ako keby ho držali za semeníky a Jay-Z ako namyslený šéfko. Boli tam obrazové prvky, ktoré tento klip robili svojským, ale podľa mňa nič nové, toto nie je môj štýl a niektoré veci to podľa mňa zrážajú úplne. ()

Qitek

Takhle má vypadat videoklip. Timberlakea jsem nikdy moc nemusel, ale tady platí nepsané pravidlo- "Diky vizuálu se mi zalíbil song." :) Suit a Tie. Těžko si představit, že tyhle dvě slova mohl Fincher vystihnout v klipu lépe. Luxus v každém záběru. Prostor. Interiér od láhve na alkohol, přes kuchyň, sedačku, postel, no prostě od A do Z... Všechno je přesně takové, jako když máte na sobě perfektně padnoucí oblek s kravatou. ELEGANTNÍ. A aby se to samozřejmě všechno pěkně podtrhlo, není tu snad nikdo, kdo by na sobě neměl oblek šitý na míru. Volba černobílé barvy tohle všechno vrací o pár let zpátky a ke slovům v textu black and white? Už není ani snad co dodávat. Nemá smysl čekat vizuální orgie v FX stylu. Fincher si zde hravě vystačil s rytmickým střihem, komparsem, s precizně nasvícenou scénou (jak jinak) a s perfektně rozestavěnýma kamerama. Ještě jednou polopatě pro ty, co to berou jen na oko (což samozřejmě je). Pan Fincher si odskočil ke klipu, kde jsou dvě slova. "Oblek a kravata". Tyto dvě slova dávají ve výsledek jedno slovo. Elegance. Snad mi někdo nechce tvrdit, že klip není nad míru elegantní. Moc pěkně chlapec. ()

Mírouš

Co má tohle pištění vykleštěnýho Timberbukvice společnýho s hudbou??? Hudba má bejt melodická, příjemná a má navodit dobrou náladu. Ale tohle je čistá hrůza. Připomíná to dávnou minulost MC pásek, když se vám v kazeťáku namotala na hlavu...Kdo zná, ví. Klip taky není ničím revoluční. Jen černobílý záběry na vlnícího se "zpěváka", kterej by se měl na uměleckou dráhu vysrat a jít dělat go-go tanečníka k Modrý ústřici. Podle toho kroucení u mikrofonu bych řekl, že by tam mohl být hvězdou pro místní homoděje. ()

Laxik

Jak by řekl každý správný roumenista, Fake and Gay. Timbrbejk je možná ten nejtragičtější muzikant s hereckým talentem, naštěstí to Fincherovo vizuální oko zachraňuje. Tenhle videoklip je tak stylový, až je trapný, ale na rozdíl od jiných audiochemických zbraní hromadného pičení je tenhle videoklip tak trapný, až je stylový. ()

• Oficiální videoklip k písni "Suit & Tie" byl vydán 14. 2. 2013, tedy na den sv. Valentýna. (Kungfucius)
  • V skladbe je menom spomenutý módny návrhár Tom Ford, ktorý, mimo iného, navrhoval obleky pre tento videoklip. (Real Tom Hardy)