Evropan Mike přijíždí do Thajska začít nový život. Okamžitě je ale místními lidmi podveden a okraden. Seznámí se s místním týpkem Yo, který se živí vším možným, má ženu na vozíku a po večerech tráví čas v kleci, kde bojuje, aby si přivydělal na operaci pro svoji ženu. Mike se vyjeví také jako dobrý ranař a tak spolu začnou trénovat a bojovat v kleci pod taktovkou místní mafie. Časem se však situace vyhrotí. Mike se přihlásí do vyšší ligy, kde jde doslova o život, a bojují zde již skuteční mistři, zabijáci a psychopati. Celé to spěje k tragédii, kdy se na konci musí tito dva sympatičtí kámarádi postavit celé mafii. (Ouwen)

verbal

Ano, ano! Všichni místní odborníci na boa-jová umění, experti v gaykidu a specialisté na boj z dálky, jejichž táj je daleko sofistikovanější než můj táj, mají úplnou pravdu! Choreografie je naprosto excelentní! Něco, jako by se Brájen Bojtáno vrhl na Labudí jezero! Před každým úderem kombinace trojitého Lutze s dvojitým Toeloopem s bezchybným dopadem do plijé, před každým kopem padedé, odpíchnutý Rittberger a čtverný Axel, a teprve poté ta strašná rána do staticky stojícího ťamana se svěšenýma rukama!! Jeden až lituje, že se ty klecové zápasy nepořádají i v kategorii smíšených dvojic, výrazně tomu totiž chybělo už jen to, kdyby jednoho z těch stošedesáticentimetrových zabijáku ukopal americký pár spoře oděnou blondýnou při zvedačce alá Hříšný tanec. Pokud by to scénáristé přehodnotili a aktéři by při tom veselém homocirku měli na nohách balerínky, nepochybně by po dvojce skočila i Natálka. A to ani nemluvím o tom, že než dojde k prvnímu, dechberoucímu "Áj de piňó", připomíná úvodní polovina filmu jihokorejskou romantickou kokomédii. Pomatený, příšerně natočený letecký den NATO, určený výhradně pro agresivní teplomety po baletní přípravce, postrádající pouze soundtrak od Čajkovského. ()

Flipnic

Evropan Mike přijíždí do Thajska začít nový život. Okamžitě je ale místními dobrými lidmi podveden,okraden a dostane na budku. Seznámí se s místním týpkem Yo, který se živí vším možným, má ženu na vozíku a po večerech dává v kleci do držky rváčům, aby si přivydělal na operaci pro svoji ženu. Mike se vyjeví také jako dobrý ranař a tak spolu začnou trénovat a bojovat v kleci pod taktovkou místní mafie. Jednoduchý děj, který se ovšem po čase dosti vyhrotí... Mike se přihlásí do vyšší ligy, kde jde doslova o život a bojují zde již skuteční mistři, zabijáci a psychopati. Celé to spěje k tragédii, kdy se na konci musí tito dva sympatičtí kámoši postavit celé mafii ...a sáhnout si na absolutní dno i naprostý vrchol... Tak asi k ději. Nyní souboje-fighty: Parááda!! Přesně, jak je v Thajských filmech zvykem, co nejdříve vypadá jako takový ten průměr choreografie a že vlastně třeba Mike vyhraje vždycky v kleci o fous, časem, jak trénuje, se z něj stává neskutečná mašina a protivníky si fakt dává. Fighty jsou zde jak od prostříhaných až po téměř nestřižených, úžasně technických, všelijaká salta a parádičky ve vzduchu nejsou to jedinné, ale většina soubojů končí na zemi, kde se teprve rozhodne... Každý výraznější protivník zde má svůj vlastní styl. Ten pravý adrenalin začne asi v polovině filmu kdy Mike ve vyšší lize nastoupí proti Japonci jménem Kazu - excelentní choreografie!!! Pak už film jen oktanově a adrenalinově graduje, aby skončil totálním infernem Mike+Yo vs stovka nepřátel + gorily hlavního mafiána. Zde jsem fakt nechápal,protože mlata ve staré továrně, kde na dva hrdiny jdou desítky nepřátel, je téměř bez střihu (!!!) a do toho kamera najíždí plynule od jednoho hrdiny na druhého, snímá je z dálky, aby pak najela na jejich spocený obličej ... Bomba!! Samozřejmě, že tam střihy jsou,dnešní technologie nabízí snadná řešení, ale prostě to vypadá úžasně ... Navíc ve finále už jsou hrdinové tak nasraní a "upgradovaní", že si ty souboje evidentně užívají a nikdo skoro nemá šanci... Pro mne obrovské překvapení, nehorázně jsem se bavil. Doporučuju všem příznivcům martial arts filmů typu Undisputed 2 a 3, kde byla ringová choreografie ještě lepší, ale nebyly zde ty pouliční rvačky a masakry ... Není to plných 5, ale prostě nadsazuju, protože těchhle filmů je jak šafránu. Děj je tuctový,ale je dost emocionální a fakt jsem těm dvoum týpkům držel palce. Prostě nádhera, tyhle filmy miluju, tečka ... ()

SeBig

Zvyšuju o jednu hvězdu už jen z principu. Sympatický bojový béčko s parádníma fightama, sice levnou atmosférou, ale koukalo se na to bez problému díky hercům, který si hraní užívali a nepůsobili jakoby chtěli spáchat v nejbližší minutě sebevraždu a nijak jsem se nenudil i když je příběh oklepaný klišé, tak tohle bylo prostě fajn. A pak že to nejde kurva. ()

Ouwen

Vynikající jízda s opravdu skvělou choreografií. Takhle bych mohl film shrnout. Trošku však lidem přiblížím film. // Co se týče akce, je jí zde plno. Jen v minimálních případech se střílí, potom je tu jedna pěší honička a zbytek jsou skvělé souboje. Jsou přehledné, sice je střih až moc ostrý, ale pořád se na bitky dá skvěle koukat. Choreografie je výtečná, nechybí plno salt, kopů, lokty, je toho tady mraky a do toho skvělé zpomalovačky, dost to připomíná Neporazitelný 2/3. Tolik k akčním scénám. Herecké obsazení skvělé! Sice oba hrdinové nemají velké charizma, ale fandit se jim dá a oba to tam likvidují parádně. Hudební doprovod je vynikající, barevný, je tu víc žánrů a prostředí je taky fajn, většina soubojů se odehrává v kleci, konečná bitka někde v nějakým skladě, nebo továrně. Musím pochválit aj slušné tempo a opravdu nečekaný konec! // Moc se tlačilo na příběh, občas nepřehlednost a nemá to atmosféru. // Jsem spokojen, pač film pokořil má očekávání a i když se dost tlačilo na příběh, tak konec je nepředvídatelný. Doporučuji všem, kteří rádi bitky! 9/10 ()

ConanVJ

Fighting Fish je hodně povedenej Martial Art film, ve kterým je spousta perfektních soubojů se skvělou choreografií. Jediný co mi kazilo celkový dojem z fightů bylo až moc zpomalovaček a místy divokej střih. Co se týče příběhu, tak zde je to nekomplikované vyprávění, ve kterém se na začátku dozvíme o ztrátě přítele, takže je jasný jak to asi dopadne. Jinak je to svižná jízda ve které jsem se nenudil. Za mě 90% ) ()

bararich8

Souboje fajn, občas se objevilo něco nového, lepší průměr. Příběh měl tentokrát dokonce menší snahu o něco lepšího a místy už se objevovaly emoce, chválím. Jen mi tam vadila taková ta lámaná angličtina. Nicméně je hezké vidět, že se Thajci snaží posunout někam dál. Solidní 3* ()

Vykuk

Jedna hvězda jen za choreografii soubojů, ta je k mému velkému překvapení nadmíru povedená. Jinak je tam špatně úplně všechno, takový prapodivný amatérský filmek (tak to na mne působí). Ani ty bitky to nezachrání, film nemá koule, nemá jiskru, nemá ambice. Ztráta času. ()