Všetky cesty vedú do hrobu

• Česko Všechny cesty vedou do hrobu (viac)

Albert (Seth MacFarlane) sa pretĺka ako nie príliš úspešný pastier oviec, býva u rodičov a práve dostal kopačky od okatej Louise (Amanda Seyfried), ktorej vadí jeho celoživotná zbabelosť. K svojej smole totiž žije v dobe, v ktorej sa každý druhý konflikt rieši súbojom a on pritom vôbec nevie strieľať. Aj na notorického outsidera sa ale niekedy môže usmiať šťastie. To Albertovo sa práve prisťahovalo do jeho mesta a volá sa Anna (Charlize Theron). Nielen že trafí desať terčov z desiatich, ale naviac má s Albertom svätú trpezlivosť a neoblomné odhodlanie naučiť ho strieľať. Pre Alberta je „výučba streľby“ životne dôležitá pretože sa pohádal s fúzatým objavom jeho bývalej Foyom (Neil Patrick Harris) a veľmi neuvážene ho vyzval na súboj. Vyhraté ale nemá ani keď vyhrá. Anna, ktorá má pre neho čím ďalej väčšiu slabosť je totiž stále ešte vydatá za najznámejšieho pištoľníka široko-ďaleko Clincha (Liam Neeson). A tomu sa rodiaci sa vzťah medzi vlastnou ženou a pastierom pochopiteľne nepáči. (TV Markíza)

Carol Pifková

Uznávam, že pri niektorých vtipoch som sa celkom fajn pobavila ale inak to bolo dosť nudné a moc ma to neoslovilo. Nečakala som nič úžasné od tohto filmu ale dostalo sa mi ešte menej ako som čakala. A tie romantické scény no nič pre mňa boli otravné a pri nich som občas aj driemala. ()

Frajer42

Podobně stupidní humor mám hrozně rád. Zdejší humor je založen na absolutním zesměšňování všeho, co dělá westerny tak krásné. Obsazení rolí je fantastické, a dokonce mi nevadil ani sám režisér, který je přesto s velkým náskokem ze všech herců tím nejhorším. Bránice mi vesele poskakovala především v první polovině filmu. V té druhé následuje to horší. Třeba romantická 10 minutovka, která se musela dostat do filmu obrovským nedopatřením, protože tam prostě nepatří. Každopádně, moc rád se Sethem MacFarlanem nechám pozvat na jeho další počin, protože si spolu rozumíme a kdybych byl taky gay, tak bychom se mohli spolu zaregistrovat. Film je vhodný úplně pro každého, kdo se nezblázní při pohledu na kakajícího N. P. Harrise(s parádní mustáží), který si odlehčuje do zapůjčeného klobouku před zraky celého městečka. Ale takových scének je k vidění vážně jenom pár. Většina vtipů je o trošku lepších. Čtyřhvězdová zábava. ()

boshke

Celkem silné zklamání. Ač s přihlédnutím k současné úrovni Family Guye se možná ani není čemu divit a Seth by se jen ještě chvilku rád povozil na vlně své slávy a vydojil ještě nějaké ty chechtáky. Dvě hvězdy za Liama, Charlize, camea a pár dobrých vtipů. Seth chudák zoufale neumí hrát a humor a vůbec celý "příběh" je tak smutně slaboučký a bezpohlavní. Nejvíc je mi líto Patricka Harrise. Je ještě k pochopení, že ho dejme tomu štve, že je proslavený jednou rolí, jednou postavou. Opravdu si ale myslí, že se z této škatulky vymaní tím, že přijme roli ve filmu, kde tu roli hraje jen pod jiným jménem a dokonce opakuje svoje hlášky (!!!) ze seriálu? Nevkusné... 50% ()

DwayneJohnson

Lehce legrace, také trošku nevydařených momentů, které však budu naprosto ignorovat. Tahle tupá komedie se trefila do mého dnešního vkusu velmi nenuceně a to jsem nucen náležitě ocenit. Seth je rozkošně milý, Lian konečně dostal normální roli a Charlize, ta je ale naprosto k nakosnutí, až sám nevím, jak to tahle holka vůbec dělá. Asi má někdě schován elixír mládí, těžko říct, ale vypadá pořád naprosto fantasticky, to se musí nechat. Suma sumárum, ideální, odpočinkový a někdy i dost vtipný film, který si tak trošku dělá prdel hlavně sám ze sebe. ()

Slartibarkfast

[ČSFD projekce] Pokus o parodování divokého západu fekálním humorem, který je v dnešní době nesmírně oblíben. Sám za sebe mohu říci, že zápletka, děj i samotné rozuzlení je naprosto předvídatelné, viděné již tisíckrát, a tak nečekejte nějakou originalitu. Na druhou stranu je zde i spousta humoru, kterému se člověk opravdu rád zasměje. Rozhodně bych tenhle odpočinkový film neshazoval, protože je přesně tím, čím je a pochopení jeho samotného, jako něčeho jiného, není na místě. Prostě bláznivá komedie, která se snaží za každou cenu rozesmát diváka. Nic víc, nic míň. 75% ()

SeBig

Ze začátku jsem měl pár výbuchu smíchu, ale ke konci už to ten vtip ztrácelo.. škoda. A to to mělo tak libově ujetej rozjezd. ()

Chrustyn

V některých ohledech neskutečně vtipná, jindy smutně trapná komedie z prostředí divokého západu. Škoda nevyužitého hereckého potenciálu všech zúčastněných a zbytečně přepálené stopáže. ()

korbitch22

Pro mě ještě o kus lepší než předloňský Méďa!Nechápu ten váš přístup a už vůbec nechápu hodnocení 65%!Tady to je zase samej posranej pseudointelektuál a podělanej suchar.Naprostá komediální darda s neuvěřitelnou kadencí dialogů a naprosto skvělých vtipů.Strašně jsem se bál, že to bude kreč, ale už se nemůžu ničemu divit, však většina tady by nepoznala kvalitní film, ani kdyby vám ho MacFarlane narval i s dynamitem do prdele.Tlemil jsem jako svině od začátku do konce. Charlize Theron je pořád kočka a hlavní dějová zápletka, tedy opět romantická komedie řízlá fekálním a šíleným humorem mi přišla mnohem víc vkusnější a nápaditá, než v Tedovi.Samotný Seth MacFarlane předvedl skvělej výkon a na každym bylo vidět, že si film užívá a já sem si ten film teda užil s nima a to parádně.Trefná satira a parodie.Je mi líto vašich nudných životů.90%. ()

Arsenal83

Zaujímavá komédia z divokého západu s mnohými známymi tvárami. Niektoré vtipy hlavne v úvode pobavili, iné fóry boli fakt dobré. Hlavne ale film nie je nijak urážlivý, taký milý, dáva dobrý pocit. A pán režisér sám nominoval seba do hlavnej úlohy, aby si vychutnal pery Amandy Seyfried aj Charlize Theron. Dômyselné! ()

Marze

Limonádový Joe je také parodie, také se tu pistolníci perou v saloonu a krásky o hrdinu, jenže k smíchu nepotřebuje mocné pšouky, natož projímadlo - základní pomůcku vidláckého smíchu s velmi názornými a opakovanými účinky. ()

Papekus

Trailer (a název) mě hodně navnadil ... a pak jsem si bohužel přečetl recenze. Ale protože jsem to opravdu vidět chtěl a protože jsem se opravdu chtěl bavit tak, jak jsem dle traileru očekával .. tak jsem si k tomu otevřel pivo. A bylo to super :) Ale vážně - čekal jsem, že to bude mnohem více infantilnější, že tam bude více výkalů / sperma a jiných nechutin. A ono ne, až na jednu vyjímku mi to přišlo v pohodě a celkem jsem se bavil .. u mě by to na ty 4 hvězdy dotáhlo i bez piva :) ()

heyda

Princ a pruďas ve westernovým provedení. Jako proč ne, že? Ale pro příště by si mohli odpustil fekální humor (sraní, močení atd.). Není to vtipný a nikdy to vtipný nebylo! Jinak ale obrovská pochvala za svěží scénář, překrásnou lokaci severní Arizony a Charlize Theron, která jaksi zapomněla stárnout, je úžasná. Takže jako jo, bavil jsem se, ale mohlo to být rozhodně lepší. 60% ()

Stanislaus

Poněkud netradiční a vcelku nápaditý pohled na Divoký Západ optikou tvůrce, který na plátno přinesl toho nejsprostějšího plyšáka. Všechny cesty vedou do hrobu je bezesporu vtipný film, avšak v jistých momentech ten pěkný a nenucený humor přerůstá v ten, který je spíše trapný až fekální. Herecké obsazení bylo dobře vybrané, stejně tak i jednotlivá camea. Zkrátka snímek, který měl jak světlá, tak tmavá místa, a neurazil, ale ani neohromil. ()

VášaVF

Jednoduchá komedie od pana Setha MacFarlanea, který se drží svého rukopisu. Pakliže vás rozesmála komedie Ted, pak je tento film natočen přímo pro vás. Ostřejší humor, narážky na již klasiky (Návrat do budoucnosti a Nespoutaný Django), štěky slavných herců (Christopher Lloyd, Ewan McGregor, Jamie Foxx, Ryan Reynolds) a rychlé náhodné vtipy. Prostě letní westernová odpočinková komedie, která si lehko najde své příznivce (mezi zvrácenějšími diváky). ()

rollman1

Setha a jeho styl humoru prostě miluji, takže bylo jasné, že tahle komedie mi prostě sedne. Já se bavil náramně. Plno hezkých camei, výborných hlášek, situací, které mě opravdu dost rozesmály a taky potěší jedna výborná narážka na jeden výborný film. Kdo má rád Teda, mělo by se líbit i tohle. ()

Flego

Dialógovo únavné, zbytočne naťahované do extrémnej minutáži, občas dobrý fórik, výborný casting, inak úplne zbytočný film. Najlepšia je perfektná hudba akoby vystrihnutá z najlepšej westernovej klasiky. ()

Darneth

Komedie není můj denní chleba, kord fekální a stěží mne nějaká uspokojí, ale u týhle westernový žumpy jsem se hodně vychlámala. Chytrý humor střídaj nechuťárny, což se libě vyvažovalo, herecká souhra bavila a k tomu jako bonus dvě majstrovní camea...no neberte to ;-) ()

sharky

Průšvih je, že ty nejlepší vtipy byly všechnx v traileru. Nedá se říct, že bych se nudil, nebo nesmál, ale místama to netáhne jak by mohlo. Stačí jediná scéna s Neilem, aby bylo zřejmé, že hlavní brzda je sám Seth, který nemá dost komiky ani charizmatu, aby hlavní roli utáhl. ()

BMW12

Pomalý rozjezd, místy trapnější scény a vtípky, ale postupně to nabírá grády a tu správnou komediálno-westernovou atmosféru. Nakonec musím uznat, že to mělo i fajn příběh a krom těch špatných vtípků na začátku, to bylo i vtipné. Vlastně co se na scéně objevila Charlize Theron, film se dostal na vyšší úroveň. Ono vůbec to herecké obsazení je skvělé! No až na Setha MacFarlana, který mi ze začátku dost vadil, ale postupně jsem si na něj zvykl. Prostředí divokého západu bylo také velice věrohodné, takže za tohle pochvala. ()

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Když Seth MacFarlane (Griffinovi) chystal svůj celovečerní debut s názvem Méďa, těžko mohl tušit, že se z komedie za 50 milionů dolarů vyklube půlmiliardový hit. Oživlý plyšový medvídek Marka… (viac)

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

Divoký západ bez Fassbendera, ale s Neesonem

15.03.2013

Komerční úspěch Opravdové kuráže nebo Nespoutaného Djanga (ten už má na kontě 400 milionů dolarů a jako první Quentinův film v dubnu zamíří do čínských kin) naznačuje, že western není tak mrtvý žánr,… (viac)