Rebecca (Barbara Niven) si jednoho dne uvědomí, že ač už má nejlepší léta svého života za sebou, nikdy nezažila orgasmus. Zatímco přemýšlí o tom, zdali je chyba v ní, nebo v mužích, jimiž se celý život obklopovala, přijde její sestřenice s nečekaným návrhem - sjednat si rande se společnicí (Jessica Clark). Snímek je dalším počinem lesbické autorky Nicole Conn (Elena Undone, Claire of the Moon). (playboxguest)

keddy79

Poeticky laděný snímek o ženě, která se vždy snažila aby její život a rodina byly perfektní, aby všichni kolem ní byli šťastní, až zapomněla na sebe. Až když je díky nemoci jasné, že její život má brzy skončit, si uvědomí, že za celá dlouhá léta nepoznala něco důležitého. Vášeň a touhu. Není to jednoduché, stojí to mnoho přemáhání sama sebe, ale nakonec najde, co hledala. Zamiluje se do mladé krásné prostitutky, která zaplní prázdné místo v její duši. Tolik k ději. Jinak souhlasím s uživatelem Kliq, film není o sexu ani hledání orgasmu, jak se nevhodně uvedeno v popisku, ale paří tam. ()

SOLOM.

Slza mi sice u tohoto erotického dramatu neukápla, ale po delší době jsem narazil na děj, který mě docela zaujal a ani moc nenudil. Nahota tu samozřejmě hraje hlavní roli, ale není tím nejdůležitějším faktorem – tím je psychologická stránka filmu, kdy obě ústřední dámy mají své problémy i radosti. Šedesátka jenž nikdy nepoznala opravdovou vášeň a orgasmus má tři děcka a debilního manžela. Oproti tomu mladá a opravdu hezká umělkyně a společnice za peníze, která má nejen hbité ruce, ale i mrštný jazýček. No a po zhruba hodině odmítání a studu tu máme trošku těch lesbických hrátek a „srdceryvný“ závěr. Popravdě kdyby mi na dveře zaklepala Jessica Clark, tak bych se asi neudržel – a srát na to, že je ve skutečnosti lesba…Není to sice žádná extra podívaná, ale dá se to přežít. Barbaru Niven si pamatuju ze starších kousků a ani v té době neměla s nahotou problém, je však jasné že s šedesátkou na krku už asi moc lidí její tělo neohromí… ()

mira.l

A mně se to líbilo docela dost. Trochu zvláštní lesbický vztah (hlavně s ohledem na věk obou žen), milostné scény natočené celkem dobře, snad jen ten konec mi teda jako "perfect end(ing)" moc nepřišel. Trochu mi to připadalo, že autorka scénáře tak nějak nevěděla, jak to ukončit, tak to prostě nějak usekla. Dost podivně, bych řekl. Skoro bych čekal, že na konci bude někdo jiný na pohřbu někoho jiného. Ale jinak zajímavé, rozhodně bych řek, že to je to lepší ze žánru. Zdejší hodnocení mi přijde trochu nespravedlivé. No a jako chlap říkám Jessica Clark - krásné to stvoření, se nedivím, že na ní ženský letí:). ()

kaylin

"A Perfect Ending" je dalším filmem, který u nás bude spíše neznámý. Moc se není čemu divit. Na jednu stranu snímek, který se snaží zobrazovat něco, co osobně považuji v naší společnosti za normální, na druhé straně nezachází do takových podrobností, aby bylo možné mluvit o snímku skandálním. Zároveň si říkám, že ani ta nahota zde není nijak závratně řešena, pořád jsou zde scény, kde si přes sebe herečka rychle přetahuje deku. Proč? Protože to tak mají v Hollywoodu prostě naučené. Z vlastní zkušenosti vím, že tohle se většinou neděje. Ať už já, nebo moje přítelkyně, když se jdeme z postele rovnou obléct, tak sebou deku netaháme, ale jdeme tak, jak jsme měli chodit v Ráji, kdyby to Adam s Evou nepodělali. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/02/a-perfect-ending-2012-30.html ()

kvete.i.vadn

Některé dialogy byly trošku zvláštní, ale jinak úžasné obsazení, skvělá hudba, výborné scény...ač normálně filmy s tímhle tématem nemusím, tenhle je opravdu povedený....úplně jiné, než jsem to čekala a co hlavně...nečekala jsem, že se mi to bude takhle líbit! :-) Taky mě zaujaly úvodní i závěrečné titulky. ()

• Mezi hlavními představitelkami Barbarou Niven a Jessicou Clark je věkový rozdíl 32 let. (ICTS)