Vražda za vraždu

• Česko Vražda za vraždu (viac)

Niekedy je naozaj extrémne ťažké rozoznať, kto je vlastne obeť a... Kto chladnokrvný zabijak! Atraktívna Amanda (Katie Cassidy) sa zúfalo pokúša vymaniť sa spod vplyvu svojho násilníckeho expriateľa Camerona (Torrance Coombs), o ktorom si myslí, že má nejakým spôsobom prsty v zmiznutí Natalie (Leah Gibson), jednej z jej spolubývajúcich, no nie veľmi úspešne. No môže pustiť z hlavy aspoň problém s nedostatkom peňazí na nájomné, keďže za nezvestnú Natalie pomerne rýchlo nájde náhradu v milo a priateľsky pôsobiacej Hayley (Tracy Spiridakos), s ktorou, ako čoskoro zistí, má toho naozaj veľa spoločného – rovnaké, ak nie horšie peklo, ako Amande spôsoboval Cameron, zjavne prežila Hayley vďaka svojmu otcovi Garretovi (Donal Logue)! Nanešťastie však netrvá dlho a obe dobehne ich boľavá minulosť – spôsobom, aký si nedokázali ani len predstaviť! Postupne totiž začína byť čoraz častejšie rozoznať, kto je tu vlastne obeť a... Kto chladnokrvný zabijak! (TV Markíza)

playboxguest

Snad ještě větší srágora, než podobná Roommate, kterou od naprostého odpadu zachraňuje jen to, že holky nejsou úplně k zahození, ačkoli herecký talent už zahodily, pokud ho někdy vůbec měly a jediná scéna, při které jsem jim to pobýhání před kamerou fakt žrala, byla žhavá líbačka v první půlhodince filmu. A v té závěrečné půlhodince už jsem si zase po dlouhé době připoměla, že rychloposuv nemusí být užitečný jen při sledování péček... 10% ()

Adramelech

Nijak zvlášť poutavý film, jehož jedinou předností je, že tam hraje pár celkem pěkných děvčat. Protože děj mě nijak zvlášť neuchvátil, přemýšlel jsem při sledování filmu o tom, jak náročná je práce herečky. Žena musí chodit, mluvit, hýbat rukama a mnoho dalšího, jako třeba utíkat, prát se, brodit se vodou, ohánět se sekerou, pracovat s lopatou, sprchovat se a dnes, v době LGBT, někdy i líbat jinou ženu. (Jedna moje známá, stoprocentní heterosexuálka, onehdy hrála v pornofilmu, kde měla předepsanou i lesbickou scénu a velmi si pak stěžovala, jak jí to bylo nepříjemné.) Hraní je fuška, což by scénáristé měli mít na paměti a psát co nejlepší scénáře, aby herecké úsilí děvčat nepřišlo vniveč. Tady se to ale moc nepovedlo. ()

giovanni3

Na film jsem se díval skrze Tracy Spiridakos, kterou jsem poznal v seriálu Revoluce. Očekávání jsem neměl nikterak vysoká, ale zajímalo mne co Tracy předvede ve filmu a navíc zde byla i další pohledná herečka (Katie Cassidy). No a co dodat k filmu samotnému? Herecké výkony se nemají o co opřít, protože děj by šel shrnout do několika vět. Snad jediným kladem je setkání Amandy s otcem Hayley a ta část do koncovky. Samotná koncovka, řekněme od stodoly notně pokulhává a poslední scény, když je vše vyřešeno, jsou hodně slabé. Za zmínění jistě stojí i samotné jiskření mezi Hayley a Amandou, které mužské oko potěší. Hodnocení sráží hned několik scén nad kterými zůstal rozum stát, ale to jsem i očekával - rozpočet zde očividně moc velký nebyl. Dávám průměrné 2z5, které nahrabal vzhled "hrdinek" jak film samotný. ()

Morholt

Navnadila mě Katie Cassidy z Arrow, ale tady zrovna nepřesvědčila. Stejně jako její souputnice, které se ta vyšinutá holka nedala věřit. Námět sám o sobě nebyl ničím urážející a sem tam se dala najít i scéna, která vzbudila nějakou tu naději, která ale byla vzápětí zadupána do země. Třeba u téch lesbických hrátek jsem čekal trochu víc odvahy a ono nic. Tvůrci se vše snažili zachránit dvěma veletoči na konci, ale ani těmi kvalitu nijak nepozvedli a už vůbec jimi nepřekvapili. 30% ()

peiton

U začiatku boli dve docela sympatické ženy-kamarátky,neskôr so skrytými lesbickými sklonmi,spája navonok rovnako zlý osud,a ktoré sa ho rozhodnú vziať do vlastných rúk likvidáciou dôvodu svojho nešťastia čiže muža-násilníka.Kto má rád psychicky nezdravých jedincov,si príde na svoje..Ale nič prevratné,nič svetoborné nečakajte.Znalec a fanúšik v takomto žánry light psycho,nesmie byť prekvapený pointou a vecami s tými súvisiacimi.Ako scénky za scénkami plynú dá sa z nich jednoducho vydedukovať čo bude nasledovať dalej a síce,dá sa odhadnúť a byť pred nimi o krok dopredu.Ja sa v tomto málokedy mýlim a nešliapla som vedľa ani tentokrát.Chutná jednohubka,ktorá neurazí,ale ani nenadchne.Nič nepokazíte ak si ju vyberiete na zahnanie nudy pri dlhých zimných večeroch.A možno v závere budete prekvapený.. ()

• Když jsou Amanda (Katie Cassidy) a Garret (Donal Logue) uvnitř domu, tak Garret vypije všechnu tekutinu ze sklenice. O několik záběrů později je ve sklenici nápoj. (Johnny.ARN)
  • Ke konci filmu, když přijede policie, krev na Amandině (Katie Cassidy) čele zmizí, přitom předtím ji tam měla. (Johnny.ARN)