Young Ones

• Veľká Británia Bad Land: Road to Fury

V nedaleké budoucnosti přemění Ameriku katastrofické sucho na vyprahlou pustinu. Zatímco většina lidí těžce zdevastované oblasti opustila, někteří odmítají ze svých domovů odejít v naději, že se déšť vrátí. Ernest Holm je jedním z těch, kteří zůstali. V nevlídném prostředí brání farmu před nájezdy banditů, zajišťuje zásobovací cesty a snaží se postarat o svou rodinu. Přítel jeho dcery má ale s Ernestovou zemí jiné plány a nezastaví se před ničím. (dresi)

Rob Roy

Bolí mě u srdce, že film s fantastickou kamerou, slušným námětem a frajerem Michaelem Shannonem je zabitej zmatenou režií a nezájmem o postavy (uřvaná Elle Fanning wtf). Po smíšených recenzích jsem doufal, že by mi to mohlo sednout. Bohužel. A Kodi Smit-McPhee je definitivně můj nejneoblíbenější "dětský" herec, potvrzuju si to s každým filmem. 5/10. P.S. Velmi působivá netradiční hudba Nathana Johnsona. A dokonalý "závěsový" konečný titulky, achjo, proč ale v tomhle filmu. ()

Psema

Sci-Fi western jedna báseň, jenom kdyby se Paltrow TOTÁLNĚ nevy*ral na vyprávění. Takhle je to v podstatě k nevydržení. Ať už kvůli postavám, které jsou ze 3/4 na tečku, nebo tempu, které je cca 90 minut v záporných hodnotách. Jsem docela rád, že jsem za to nedal pár měsíců zpátky při návštěvě Paříže ani Euro. Odešel bych... ()

hygienik odpad!

Odpad som musel dať paradoxne kvôli EF, ktorá bola väčšinou zárukou, že každému jej filmu, aspoň tú 1 hviezdu dám. Tu hrala zatiaľ najhoršie (divácky najnesympatickejšie). Áno, viem, že za to nemôže len ona, ale hlavne zúfalo slabučký scenár. Neznášam westerny... po tomto filme viac než predtým. Trestuhodná nuda!! ()

JohnCZ

Jednoduchá a nezajímavá story zasazená do naopak velice zajímavého, skoro až postapo prostředí. Záběry na vyprahlou krajinu jsou supr, stejně tak nápad ohledně závěrečných titulků. některých sci-fi prvků a dokonce i místy fakt pěkná hudba. Ale nemůžu si pomoct, film jako celek je takové utahané nic bez zajímavějšího děje a s poměrně otravnými postavami. Jistou zvláštní atmosféru mu ale upřít nemůžu. ()

Beckett51

A přece se objevil. Film, díky kterému se mi opět obnovila víra v ne-mainstremovou tvorbu. Špičková práce po každé stránce. Scénář, herci (Kodi podal zatím svůj nejlepší výkon a Shannon je samozřejmě kapitola sama o sobě - jako vždy), úžasná kamera, režie, skvělá hudba a přirozené emoce, žádné citové vydírání. Bezpochyby jeden z filmů roku. Moje erektivní já se po poblití-hodných Želvách konečně opět zvedlo. ()

• Natáčení filmu probíhalo v období února až března roku 2013. (Tristan Rafael)