Mačka a pes

• Česko Kočka a pes (viac)

Policajný seržant Alan Parker (Bud Spencer) musí dočasne prerušiť rodinnú dovolenku, pretože dostane úlohu – chytiť gigola Tonyho Romu (Tomas Milian), ktorý zvádza staršie ženy a okráda ich o šperky. Všetko sa však zmení vo chvíli, keď sa Tony stane svedkom mafiánskej vraždy. Spolu s Alanom sú donútení utekať pred skutočne neľútostnými zločincami, ktorým velí krstný otec Salvatore Licutti (Marc Lawrence)... (TV JOJ)

Stanmi

Od filmu Kočka a pes jsem očekával v zásadě stejný zážitek jako u většiny Budových samostatných filmů a sice, člověk se pobaví, ale je to spíš jen lehký nadprůměr. Oproti těmto předpokladům jsem však byl mile překvapen. Bud tady opět hraje policajta v (tradičně atraktivním) Miami a jednou dostane úkol chytit gigola a zlodějíčka Tonyho Romu (Tomas Milian), úkol splní, ale Tony zase pláchne, štěstí se však změní v smůlu, protože se stane svědkem vraždy a vrahem je nechvalně známý mafiánský boss Salvatore Licuti (Marc Lawrence) a samozřejmě jediný kdo mu může pomoci je Bud alias poručík Parker. Příběh tedy není příliš složitý, ale pěkně odsýpá a nedává moc prostoru k nudě, Bud je ještě ve formě a i když bitek během filmu není moc, tak ta závěrečná je opět v duchu těch nejlepších filmů Buda a Tomas Milian si pak nevedl vůbec špatně, sice na Terence nemá (to však asi nikdo), ale byl Budovi rovnocenným parťákem. Hudba je opět výborná, i když ji tentokrát nesložili bratři De Angelis, ale La Bionda. Tento snímek si rozhodně a získal mé sympatie a řádím ho mezi ty lepší filmy Buda jako sólisty. ()

DonBraso

Kočka a pes je rutinní filmem, kdy Corbucci obsadil svého oblíbence Tomas Milana a hlavní pěst měl oblíbený Bud Spencer. Bohužel filmu chybí momenty, rvačky a všechno to co tak nějak očekáváte. Ano poslední rvačka dá vzpomenout na duo Spencer a Hill, což by vlastně mělo fungovat i zde. I to se bohužel malinko třáslo v základech ,ale většina diváků tam stejně viděla Hilla. Taky díky dabingu ,kdy Trávníček právě namluvil Milana. Film zkouknete, ale ničím nenadchne a podruhé si ho už nepustíte. Čistý průměr.50% ()

SNCIS

"Je jako kočka! Má devět životů." - "Tak sežeňte policajta, co jich má osmnáct." Hodně slabá komedie s ranařem Budem Spencerem. Hodně slabý příběh, otravný Tomas Milian, dlouhé scény o ničem a po většinu času je to celkem nuda. - 40%. ()

otík

Bud Spencer v roli detektiva, který se díky malému podvodníčkovi dostane na kobylku významnému mafiánovi, rozhodně nepředvádí nic zvláštního v tomto nudném filmu. Pořádná mlátička je až na konci, bohužel bez výraznější choreografie, jinak je to samé kecání a ježdění od nikam k nikud. Nebýt slušného dabingu a několika úsměvných scén, nebylo by o co stát. Hudba: Carmelo & Michelangelo La Bionda ()

tomtomtoma

Jednoduchá až lehce naivní kriminální komedie, kde se ránou pěstí nešetří. Policejní odborník na boj proti organizovanému zločinu Alan Parker (solidní Bud Spencer) do omrzení stále chytá zlodějského gigola Tonyho Romu (Tomas Milian) a spolu zároveň čelí mafiánskému gangu mocného Salvatoreho Licutiho (dobrý Marc Lawrence). Z dalších rolí: napravený úplatný policejní seržant Haig (Billy Garrigues), pomáhající ústřední dvojici, Licutiho nohsled Annunziata Pipino (Joan Call), podvedený senátor Anderson (Dan Fitzgerald), a jeho manželka Virginia (Joan Murphy), která podlehne důmyslnosti Tonyho Romy. Nenáročné, zábavné, vtipné, dětinské a spravedlnost a dobro vítězí nad zlem a jeho hrubou silou. ()