whack

Toto DVD obsahuje 28 videí poukazujúcich na týranie zvierat človekom v rôznych oblastiach - pre jedlo, oblečenie, laboratórne pokusy a zábavu. Okrem iných tu nájdete tieto samostatne vydané dokumenty: Meet Your Meat, Breaking Barriers, Unnecessary Fuss, No Gravy for the Cat, Silver Spring Monkeys, Inside Biosearch. "Ale čo mám robiť, aj tak nič nezmením." Keby mal každý takýto názor, ešte tu je feudalizmus a otroctvo! Každý z vás, čo si kúpite kozmetiku, mäso, cigarety, kožu a pod, financujete tieto masakry, ste za ne plne zodpovední. To, čo môže každý urobiť a nezaberie mu to ani sekundu, je bojkot. Keď nebudete kupovať, oni nebudú zabíjať. ()

JIP.XF.cz

Záznam opravdu drsné reality o tom jak probíhá průmyslové zneužívání zvířat. Je dobré znát pravdu. Když už trváte na výrobcích ze zvířat, tak se i pro své vlastní dobro ujistěte, že jde alespoň o výrobek původem z menší farmy a né z nějaké podobně hnusných továren na smrt. Možná nakonec dojdete na to, že se na tom nemusíte podílet vůbec. Pak můžete být štastnější i zdravější. Můj oblíbený web: http://www.vegan-fighter.com/ ()