Po náhodné explozi v místním dole se z trosek vynoří dinosauři, kteří terorizují malé  město. Skupina střelců musí bránit svůj domov. Pokud vůbec v souboji  kovbojů proti dinosaurům někdo přežije. (TV Prima)

Viktooorka

[4. Kladenský festiválek] V tomhle filmu byl velký nedostatek mladých a aktraktivních mužů. Všechny krásné a mladé dívky k sobě měly pány ve věku svých otců. Proč? A pozor, přiště až půjdu na kávu, či jídlo, objednám si tím drsným tónem jako Val: "Kávu!! A meníčko!" Btw. Pokud čekáte, že si cowboy osedlá dinosaura tak.... nebudete zklamaní :) ()

dr.horrible

Videl som toho už fakt dosť a toto je zasa niečo nové. Väčšinu času nudná céčková sračka plná strielania a digitálnych dinosaurov (dojde aj na brontosaura), celkom prehnané gore (črevá a tak) a neskutočne nesympatickí a hysterickí herci. A je to taký nezmysel, že scenáristkou chybou - nejak omylom napísali viacvrstvové postavy, takže nielen, že sú všetci špatní, ešte ani neviete čo od nich čakať :) A párkrát niekto dostane jak keby záchvat; či už niektorá z playmate, alebo režisér a ... to ani nejde opísať. Strašná blbosť. Treba zahuliť a vidieť ()

hladass

Už název filmu asi dokáže většině lidí napovědět, co je v následující hodince a půl bude čekat... Ano, silně digitální dinosauři si na americkém západě vyšlápnou na obyvatele malého městečka... Nejedná se tedy o klasické kovboje, ale ono je to v zásadě jedno, protože tito herci by se neuchytili ani v ochotnickém divadle, dialogy jsou neskutečně stupidní, efekty nestojí ani za zlámanou grešli a Eric Roberts je ve filmu... no prostě jen aby tam byl... Jedná se tedy o totální blbost, ale já se chvílemi docela bavil, takže za dvě... ()

Campbell

Co k tomu říct? Prostě kravina kde jsou dinosaři a kov....Tak to teda ne, kovbojové to rozhodně nejsou, jen proto že se film odehrává na západě tak to neznamená že jde o kovboje. Takže dinosaři vs. obyčejní lidi. Nicméně ač mám pro dinosaury slabost tak tohle je i zmého pohledu slabota. Efekty jsou hodně špatné, mrtvých je málo a herci jsou k ničemu, a ty postavy... Sakra to jsou hovada. Hlavně postava Robertse tu nezapadá. Sem tam jsem se zasmál a sem tam i bavil. Podprůměr ale průser to zase moc není. ()

Morholt odpad!

Tady člověk musí napálit buď plnej počet, nebo odpad. Dávám odpad, ale neznamená to, že bych se nebavil. Člověk od podobného céčka pochopitelně očekává mizernou animaci, příběh, který za nic nestojí a špatné herce, to je jasné. Nicméně v tomto případě animace nebyla úplně nejhorší, stavba příběhu s hříchem minulosti a nerezavějící láskou byla v daném kontextu neskutečně komická a herci sice byli špatní, ale tak moc hrozní, že mě bavilo se na ně koukat. Pochopitelně kromě Erica, ale ten nevylezl z basy. Jedno z těch zábavných monster céček. ()

kaylin

Klasicky špatný film, který hraje na to, že dinosauři jsou prostě oblíbené potvory. Jsou, o to žádná, ale tady mi to kazí jak příšerné CGI efekty, tak snad ještě příšernější herci, kteří vám tenhle zážitek opravdu dovedou hodně zprotivit. Sem tam je tu nějaká hláška, ale celkově to pořád vyznívá hloupě a až příliš vážně na to, jak je to pitomé. ()

Rakosnicek77

Ach jo, že se někde najdou prachy na takovéhle úděsnosti, to fakt nechápu. Takové perly jako Pterodaktyl, Varan vs. cobra, jsem si myslel že zůstanou nepřekonané a i když se tak o chloupek stalo, tak tahle hovadina jim drsně šlape na paty. Scénárista je buď na drogách, nebo zbaven svéprávnosti, casting dělali asi hluchoněmí, protože tohle ochotnické divadlo opravdu zachranili jen ty blbé nesmrtelné blondýny. Na ty se šlo aspoň koukat. ()

Colonist

Na tyto laciné céčkové monster filmy se poslední dobou rád dívám, jelikož očekávám naprosto příšerný film, který bude tak mizerný, že se při jeho sledování budu smíchy válet po podlaze. Jenže to bohužel není případ tohoto snímku. Mizerný je, o tom není pochyb, ale bohužel je také zatraceně nudný, na jeho účet se tedy nedá moc pobavit. Velký prostor je věnován lacinému dramatu v podobě milostného trojúhelníku, který nikoho nezajímá. Občasným zdrojem smíchu jsou tak jen hopsající a retardovaně běhající CGI dinosauři. Jinak tu nic zábavného není. Postavy jsou nudné a ve většině případů extrémně nesympatické (hlavnímu hrdinovi Valovi, co se po větsinu filmu chová jako zmrd, máme snad fandit?). Eric Roberts má ve filmu jen větší cameo a jeho postava je z hlediska příběhu úplně zbytečná. Záporák z Komanda byl fajn, ale v podobném filmu bych čekal víc přehrávajícího a komičtějšího padoucha. Dialogy jsou stupidní, ale ne tak, aby to bylo zábavné. Hudba mi přišla na podobný typ filmu relativně povedená, to vidím jako jediné pozitivum. Sorry jako, ale Tyranosaurus: Zhouba Aztéků zůstává nepřekonán. Tak má vypadat zábavná debilita s dinosaury. P. S. Je zajímavé, jak film vykrádá Jurský park a hlavně Chvění. Stejně jako ve Chvění tu máme hrdinu jménem Val, malé městečko kdesi v poušti a militantního pošuka ve stylu Burta Gummera. Na Jurský park zase odkazují honička T-rexe s autem nebo zabití záporáka plivajícím dinosaurem v autě a la Dennis Nedry. ()

Rodriguez

Tak tenhle film je stejně dutej jako tvůrci a dinosauři zároveň! Za celej film jsem si nevšiml, že by někdo vyměnil zásobník (natož ty dvě blondatý coury)! A ten epický závěr byl opravdu k smíchu! Jednu hvězdu (jen a pouze!) za legendu Erica Robertse - role ožralého fotra byla luxusní! 10% ()

Johnny.ARN odpad!

Podla mna, existuje niekde v Nevade nejaké malilinkaté mestečko, kde sa každoročne stretnú fanúšikovia týchto filmov, spravia si tam víkendový festival a pozerajú ich. Poväčšine sú to samotní tvorcovia, lebo aj herci sa hanbia za tieto počiny. Inak si vznik a existenciu takýchto snímkov neviem vysvetliť. Ale najviac ma pobavil na začiatku ten cigán, keď chcel divákov oklamať, že nemá v ruke bezpečnostnú kameru, ale merač plynov. To bol top. ODPAD! ()

Hapretor

Kokotina, co poslouží na zabití času z nouze, když točej samý velkorozpočtový hovadiny a neni po ruce film, na který ještě čekáte. Tohle je brilantně debilní. A zvlášť obsazení mi přišlo zvláštní: hezký ženský, co vypadaj na dvacet a samý páprdové okolo padesátky, kterým panuje Eric Roberts - ten chlap musí bejt fakt zoufalej, že tohle dělá ... ()

helraiser

Sorry jako, ale tohle byla vážně tragédie a to většinou tyhle blbinky můžu. Už jen to příšerné ztvárnění dinosaurů bylo na zabití. Od tohodle opravdu ruce pryč. ()

AxelWers

Nerád hodnotím filmy, z ktorých som videl len prvých 10-15 minút, lebo hodnotenie by bolo neobjektívne. Keď sa objavili dinosaury pri jazere v "plnej kráse" tak som to vypol, tie efekty by boli smiešne aj v 70. rokoch minulého storočia. ()

rublik05 odpad!

V podstatě jsem dostal vše, co jsem očekával. Nulový scénář, nesmyslný příběh, mizerné efekty, polonahé holky zachraňující dějovou prázdnotu, amatérské herecké výkony, to vše krásně zvýrazněno otřesnou kamerou a ještě horší hudbou. Takže v daném žánru takový standard, nejedná se o nic výjimečného. Reálně by mě zajímalo, kdo investuje do takové blbiny. Vždyť už dopředu musí být všem jasné, co z toho vznikne za hrůzu. Každopádně z toho mohla být fajn parodie, kdyby se tvůrci víc zaměřili na humor. Nemám co hodnotit, takže je asi zbytečné cokoliv dodávat. 0/10. ()