Zábavný pořad, ve kterém vyhlásíme vítěze divácké ankety. Tento pořad však bude zajímavý nejen tím, že se dozvíte, kdo skončil padesátý a kdo první, ale dozvíte se i ohromnou porci zajímavých, zábavných a faktických informací, z nichž některé jste jistě doposud neznali.
Pořad obohatí i řada známých osobností, které jsme si k této příležitosti pozvali. Můžete se tak těšit například na velikány Večerníčků, jako jsou Jiřina Bohdalová, Adolf Born, Petr Skoumal, Helena Štáchová. Pozvání přijaly i dámy, které se přímo podílely na oblíbené Krkonošské pohádce – Hana Maciuchová a Věra Jordánová.
A to rozhodně není vše. Své názory na jednotlivé Večerníčky připojí i další slavná jména – Karel Šíp, Helena Vondráčková, Ondřej Hejma, Lukáš Pavlásek, Jan Pirk, Martin Procházka, Sandra Pogodová, Monika Absolonová a další. Chybět pak nebudou ani zajímavá hudební vystoupení, Spejbl a Hurvínek a samozřejmě ani samotný pan Večerníček. Víte komu se tak v České televizi říká? Nevíte? Moderátorská dvojice Aleš Háma s Jakubem Wehrenbergem vám to prozradí! (oficiálny text distribútora)

Yarwen

Okolo roku 2002 pořádala ČT soutěž o nejlepší večerníček - k výběru byly všechny, vyhrály Krkonošské pohádky a žádná zvláštní šou se nekonala. Dnes na to už v ČT asi nějak zapomněli, předvybrali 50 večerníčků ("protože jich bylo moc" - a podle jakých kritérií bylo vybráno zrovna těchto padesát?) a namísto milého vyhlášení těch nejlepších vytvořili kýčovitou estrádu, kde pořadí večerníčků bylo zatlačeno do pozadí, aby dostaly prostor "osobnosti", které svými trapnými rádobymoudry dovršily zkázu. Světlou výjimkou byl Pavlásek a doktor, na jehož jméno si nevzpomenu, jejichž suchý humor ale vyvážili jiní (třeba Vondráčková, že). ()

Snorlax

Nebylo to napínavé, ale ani nudné, nebylo to příliš zábavné, avšak ani příliš trapné (čestnou výjimku v sekci trapnost tvořil pouze nadutec Pavlásek). Pořad připomněl spoustu Večerníčků a za to mu patří dík. Jen bych s velkou chutí kopnula paní Bohdalovou do holeně. Kdyby se férově přiznala, že jí hlas zhrubnul z kouření, možná bych ji i politovala. Ale že to svádí na namlouvání pohádkových postaviček, je sprosté a tristní. ()

triatlet

Příjemný rodinný formát s vhodně zvolenou moderátorskou dvojicí. Dopňkové výstupy hostů byly osvěžující (např. Tereza Černochová). Komentáře k jednotlivým večerníčkům většinou pobavily (od Pogodové, Bernatského, Ebena, Vojtka, překvapivě i od Vondráčkové). Pavláskův humor asi nedocením... První desítka v pohodě, škoda, že v 5. desítce zapadla Chaloupka na vršku. ()

anitae

Vzpomínáte...Motýl Emanuel, Barbucha, Dášenka - to jsem zrovna moc nemusela, ale dobří byli třeba Kosí bratři, Pat a Mat, Koulelo se jablčko s červičkem, Hugo, Žofka, Včelí medvídci a Mach a Šebestová, Byla jednou koťata, Hajný Robátko, O človíčkovi, Malá čarodějnice, Zvířátka pana Krbce - s Ruprechtem, Broučci, Víla Amálka, Káťa a Škubánek, Rumcajs, Hurvínek, Rákosník, Pohádky z mechu a kapradí, Křemílek s Vochomůrkou, Jája a Pája s Krkovičkou, Maxipes Fík... A nejlepší jsou alespoň dle tv Králíci Bob a Bobek, Krtek a Krkonošské pohádky. Terka Černochová připomene písničku Večerníček, celkově pořad jako připomenutí zafunguje dobře, ale jinak to byla nuda - škoda. Nové večerníčky bohužel-teda spíš bohudík neznám;) teda viděla jsem Krysáky a to se mi vůbec nelíbilo...a pohádky se živými zvířátky mi taky nic neříkají... ()

Krt.Ek

Ohh, ta nostalgie, ta nostalgie. Díky ní jsem schopen přehlídnout, že celá show byla vlastně téměř o ničem (možná jeden či dva povedené fórky, nulová gradace - všichni přece víme, jaké večerníčky vládnou). Tohle se nám ČT zase tak nějak nepovedlo. Ale budiž, nebudu zase takový hnidopich, vždyť jsem to zhlédl v celkovém poklidu, nerozčilovala mne ani jindy nesnesitelná teta Helena. Takže dáme průměr, jo? 50% Dodatek: Škoda, že nevyhrál Krteček, jelikož... ()