Lake Bell (Hlavně nezávazně) září ve filmu Hlas, zábavné a dojemné komedii o hlasové trenérce, jež se snaží uspět v nemilosrdném prostředí dabingových herců, a kterou čeká přímý souboj s nekorunovaným králem v oblasti namlouvání filmových trailerů — jejím vlastním otcem. (Bontonfilm)

Pavlínka9

Můj první film z prostředí né dabingu jako takového, ale dabingu pro úpravu filmu a drobné scény, které jsou v okolí... :) Je to zajímavé, jednoduché a příběh není sice nijak ohromující, ale to se mi na tom líbilo právě nejvíc - bylo to takové realistické a prosté :) :) Dabing mě odjakživa fascinuje, proto se mi líbila alespoň takováto drobná vsuvka do tohoto prostředí :) A slečny, které mluví jako by jim někdo stál na noze v závěru filmu? :) Skvělý nápad a skvělé budování vlastní budoucnosti a to vše jen díky tomu, jakou máte intonaci hlasu :) ()

Icefist

Dost se to ve mě pere- na jedné straně je tu zajímavý nápad na příběh, který velice příjemně uplynul za mé plné pozornosti, na straně druhé si prakticky hned po dokoukání nevybavím nic, čím bych na snímek poutal. Zkrátka tradiční záležitost z kategorie- když nemám nic jiného k dispozici, mrknu se rád a nelituju, ovšem podruhé bych to zapnul jen těžko. 60 % Oblíbená část- rozhovor sester o PJ Koopchickovi ()

Jara.Cimrman.jr

Nikdy jsem ani nepomyslel na to, že by mne můj zastřený mumlavý hlas mohl živit a tak jsem zvídavě nakoukl do světa, ve kterém se najdou jedinci, ze kterých breptání do mikrofonu činí celebrity. Poučil jsem přitom, nějakou tu emerickou rodinnou hodnotu jsem taky strávil a zabilo mne pár povedených vtípků, které za mnou dorazily bez jakékoli výstrahy. Jednu velkou výhradu však ke snímku mám, i když za ni žádný z autorů nemůže - dabing. Já tedy při dabingu obvykle nedostávám zánět žádného ze svých šesti pohlavních orgánů, ale v tomto případě doporučuji překonat lenost a začíst se do titulků. Ty nadabované modulace hlasů mi totiž způsobily takové svrbění, že mi ho nedokáže odborně vydrbat ani nepřítel na telefonu. ()

Ondrew

Absolutne zbytocna zlatanina... proste typicke ceeecko v ramci kategorii filmov. Doteraz som vlastne nepochopil samotny zamer, resp. skratka hlavne PODSTATU tohto neslavneho scenara, ktory si napisal sam pan reziser. Eeeeeechjo. Ak by snad herci aspon ciastocne tusili "CO TO KURVADRAAAAT VLASTNE HRAME???", potom by z toho snad bolo aj nejake to primerne hodnotenie. Ale TAKTO??? Istu dobu som nemal cas na filmy... a naaaaasledne si pustim akurat TAKUTO KARDINALNU HOVADINU! Co so som ja komu... No, ehm, takze takto... odo mna za peknych, sybolickych 10%. ()

TommyDiamond

Každý, kdo měl tu čest shlédnout tuto podívanou a má všech pět pohromadě, tak mi dá jistě za pravdu, že nuda a nezáživnost z filmu doslova čiší….. Přiště si raději pustím záznam zasedání poslanecké sněmovny nebo si na konferenční stolek položím rohlík a budu čekat až ztvrdne. Věřím, že mě to pobaví víc než snímek HLAS..... Co jsem také čekal od komedie o hlasové trenérce. Lake Bell přecenila své síly. Napsat scénář, režírovat a ještě se obsadit do hlavní role v jednom filmu tak aby to fungovalo, to může pouze Ben Afflack a Clint Eastwood. Davám jednu hvězdu za snahu. ()

• Všechny studiové scény byly natočeny v legendárním Marc Graue Voice Studio v Burbenku. Ve filmu divák pozná Studio A, Studio 4, chodby, recepce, kuchyň a nahoře vstup do Studia 3. Dále se filmovalo v Los Angeles, a to po 20 dní. (rafix)