Lake Bell (Hlavně nezávazně) září ve filmu Hlas, zábavné a dojemné komedii o hlasové trenérce, jež se snaží uspět v nemilosrdném prostředí dabingových herců, a kterou čeká přímý souboj s nekorunovaným králem v oblasti namlouvání filmových trailerů — jejím vlastním otcem. (Bontonfilm)

Aljak

Námet ako taký nebol vôbec zlý, práveže celkom originálny. Pred tým som si ani neuvedomoval, že vlastne tie monológy uvádzajúce trailery, upútavky a reklamy majú tiež svoje čaro a takí ľudia musia dokonale koordinovať svoje hlasy. Ale film to bol bohužiaľ dosť priemerný a mnoho tých dialógov sa snažilo byť až nasilu ironických, no namiesto toho vyzneli dosť trápne. Ku koncu sa to aspoň nejako kvalitnejšie rozbehlo, ale aj ako celok to bolo pre mňa skôr sklamanie ako prekvapenie. Nič proti Lake Bell, ale jej režisérsko-scenáristická prvotina dopadla dosť priemerne. No snáď to nabudúce bude lepšie (ak ešte nejaké nabudúce vôbec bude). ()

Ondrew

Absolutne zbytocna zlatanina... proste typicke ceeecko v ramci kategorii filmov. Doteraz som vlastne nepochopil samotny zamer, resp. skratka hlavne PODSTATU tohto neslavneho scenara, ktory si napisal sam pan reziser. Eeeeeechjo. Ak by snad herci aspon ciastocne tusili "CO TO KURVADRAAAAT VLASTNE HRAME???", potom by z toho snad bolo aj nejake to primerne hodnotenie. Ale TAKTO??? Istu dobu som nemal cas na filmy... a naaaaasledne si pustim akurat TAKUTO KARDINALNU HOVADINU! Co so som ja komu... No, ehm, takze takto... odo mna za peknych, sybolickych 10%. ()

Tommassi3

"Jsem ráda, že to bude krásná mladá ženská, a ne starej chlap.." Konečné zklamání jen potvrzuje český dabing, který utváří snímku zcela nový rozměr a paralelu, když překvapivě naznačuje přetrvávající kvalitu české dabingové školy, jejím současným problémům navzdory, která je však v důsledku o mnoho zajímavější než samotný film.. Jakkoli rozhodně nelze tvrdit, že by Hlas jako takový už z podstaty daného tématu nebyl zajímavý, zvlášť když poskytuje spoustu zajímavých otázek, jež však Lake Bell raději nepokládá, ani na ně nehledá odpovědi.. Hlas není nezajímavý, jen je prostě slabý.. [ Dabing 3/10 ] V podstatě sysifovská práce.. ()

Jara.Cimrman.jr

Nikdy jsem ani nepomyslel na to, že by mne můj zastřený mumlavý hlas mohl živit a tak jsem zvídavě nakoukl do světa, ve kterém se najdou jedinci, ze kterých breptání do mikrofonu činí celebrity. Poučil jsem přitom, nějakou tu emerickou rodinnou hodnotu jsem taky strávil a zabilo mne pár povedených vtípků, které za mnou dorazily bez jakékoli výstrahy. Jednu velkou výhradu však ke snímku mám, i když za ni žádný z autorů nemůže - dabing. Já tedy při dabingu obvykle nedostávám zánět žádného ze svých šesti pohlavních orgánů, ale v tomto případě doporučuji překonat lenost a začíst se do titulků. Ty nadabované modulace hlasů mi totiž způsobily takové svrbění, že mi ho nedokáže odborně vydrbat ani nepřítel na telefonu. ()

venison

Podle nízkého hodnocení jsem mnoho neočekávala, ale o to bylo větší moje překvapení, že jsem před sebou měla opravdu kvalitně a zajímavě zpracovaný film z nepříliš známého prostředí dabingových herců.. Jako podtext se zde řešili mezilidské i mezirodinné vztahy, což celému příběhu dodávalo patřičnou šťávu.. Film rozhodně nebude z těch, které se mi za pár dní nevyčoudí z hlavy, ale rozhodně jsem se nenudila.. :-) ()

• Všechny studiové scény byly natočeny v legendárním Marc Graue Voice Studio v Burbenku. Ve filmu divák pozná Studio A, Studio 4, chodby, recepce, kuchyň a nahoře vstup do Studia 3. Dále se filmovalo v Los Angeles, a to po 20 dní. (rafix)