Policista Julien Segal je bývalý alkoholik, který má neustálé potíže se svým nadřízeným. Ten pracuje jako informátor drogového bose Roche a rozhodne se z Juliena udělat obětního beránka. Přestože se Julienovi podaří uniknout ze smrtelné léčky nastražené šéfem a vzápětí s pomocí krásné Claire útok opětovat, zdaleka nemá vyhráno. Stejně jako v Prohnilých sleduje režisér Claude Zidi osudy policistů, kteří rozhodně nemohou sloužit za vzor. Spíše než proti zločincům bojují totiž proti sobě. Tentokrát však Zidi mnohem výrazněji posunul vyprávění od komedie k čisté krimi, více než humoru si tedy užijeme napětí, přestřelek a drsných soubojů. (oficiálny text distribútora)

Snorlax

Hodně nevyvážený film, začátek je vyloženě nudný, od chvíle, kdy se Julien vrhne na dráhu zločinu, dostává snímek patřičné grády a závěr je opět takový jakýsi nanicovatý. Můžeme poděkovat distributorovi, že nám prozradil pointu, byť tento film určitě neviděl, nebo z něj přestřelky a drsné souboje vystříhal. ()

borsalino

Celkem zajímavé dílko, byť tempo a napětí si občas skočily na svačinu. Přesto jde o pěkně zpracované téma korupce u policie a nečisté metody, kterými se taková selhání přikrývají. ()

nervoznideda

pokud máte rádi http://www.csfd.cz/film/32030-prohnili/ a http://www.csfd.cz/film/134894-super-prohnili/ nebudete zklamáni . prohnilí byla legrace, tento film je trochu vážnější a dramatičtější doporučuji dnes si ho pouštím po3. a jsem ještě více napnutý deda :-) Na to jak sledujete TV tak nechápu že tento jedinečný film Vás minul, kde jste byli já nechyběl já ho žral deda :-)je tam vše sex korupce a svináci :-) ()